Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ps4 megvettem a cod mwt, és játszottam is vele egészen az első frissítésig. Amikor frissítés közben lefagyott a ps, és amikor ki akartam kapcsolni, az sem sikerült, három egymás utáni gyors pittyegést, és utána a táp kábel kihizasavl tudtam csak kikapcsolni, ezek után újra le akarta tölteni a codot,ami meg is történ, viszont miután megint letöltott mindent (frissítést is) bedobott, és újra leszedtem a data pack 2-t és kikapcsoltam pihenő módba, de amikor el akartam indítani, hogy letöltse a többit, újra elkezdte a adatok másolását a lemezről. Mit tegyek?

2021. ápr. 4. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Várd meg még újra letölt mindent. Ha továbbra sem lesz jó, akkor töröld le az egészet és töltsd le újra.
2021. ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom
2021. ápr. 4. 11:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Az újrarakás sem segített
2021. ápr. 13. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld meg az adatbázis újraépítést.


[link]

2021. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!