Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a mikrofonos füles jó lesz...

Ez a mikrofonos füles jó lesz játékra és online órákra?

Figyelt kérdés

Sokan panaszkodtak, hogy a laptopom mikrofonja nem jó és nagyon halkan meg zúgva hallanak.


[link]


Ezt a fülest néztem ki és 15k még pont belefér. Árkategóriájában ez jónak számít?



2021. ápr. 5. 09:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10.Azt írtam, nem értem mit nem lehet rajta érteni.

Olvasd el csak még egyszer...

"Legtöbb notebook-nál nem okoz gondot az ilyesmi, mert mikrofon és hangszóró bemenetet raknak rá egyben."

2021. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
De ennyiből leesett hogy egy mondatot nem tudnak sokan értelmezni, tovább is lépek. Jó vitát az audiótémakörben.(bár igaz nekem hobbim ez és nekem fordul meg rengeteg ilyen eszköz a kezemben naponta de vegyétek csak a szar Stingert a Takstar Pro80 helyett)
2021. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

"mert mikrofon és hangszóró bemenetet raknak rá egyben"


EGYBEN!!!


Ha a headseten külön van a mikrofon és a hangszóró csatlakozója akkor átalakító nélkül nem fogod tudni mind a kettőt csatlakoztatni. De gondolom ezt nem kell mondani. Ezért írtam az átalakítót ami majdnem biztos, hogy kelleni fog a kérdezőnek.

2021. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13.Vegyük csak példának a Stinger-t, az MS5T-t, vagy éppen a HyperX Cloud-t, az MH751-t stb. ezeknél egyetlen 1 jack apa van így nem kell átalakító sem hozzá amennyibe 1 combo jack anya van. Maximum akkor ha KÜLÖN van a PC-n a mikrofon és a hangszóró bemenet, akkor ajánlott csak.
2021. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

#15.Mutass már egy fejhallgatót aminek kettő kimenete van.

Tényleg kíváncsi vagyok rá, legutóbb valami noname cuccnál láttam ilyen, de a többségén csak 1 db van ezért is tárgytalan ezt a témát feszegetni.

Ott vannak a tesztek, nézzétek meg.

A tárgyalt fejhallgatónál csak 1 db kimenet van és slussz.

2021. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

#17.Mit érdekel engem a pontozgatás, ezen az oldalon megteheti mindenki személy nélkül és levezetheti a frusztrációját.Nekem nem célom.

"Képzeld el vannak ilyenek, de ha lesz időm elküldöm az enyémet, az pont olyan."

Én meg felsoroltam a piacon lévő másik ötöt aminek meg nem kell átalakító, sőt amit írt a kérdező ahhoz sem kell. Ilyenkor kinek van igaza?

2021. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A HyperX Cloud fejesek valóban nagyon jók, bár a cloud stinger az inkább egy olyan fejes amit csak azért dobtak ki, hogy legyen termék olcsó kategóriában is..

Persze attól függetlenül a maga árkategóriájában nem rossz, bár a mikrofonja nagyon eh.

Szokták még a Razer Kraken X-et is ajánlani, nekem is volt de csak pár napig mert nem jött be. Nagyon recsegős olcsó hatást kelt, de kényelmes és jók szól, a mikrofon is jó. Egy árban is mozog, viszont egy külső USB hangkártya mindenképp kell hozzá, ha azt akarod, hogy használható is legyen. Jack dugóval rémesen szól asztalin és laptopon is, kell neki az USB szufla.

Amit fentebb linkeltek jónak tűnik, mindenképp nézz teszteket róla. Nekem Cloudx Alpha-m van, bár nem az az (ár)kategória, de úgy tudom ezek közt nincs sok különbség se mikrofon terén, se kényelem téren (hisz az a fenti ps4 változat mégcsak úgyis néz ki, mint az alpha meg II széria), hangzás meg csak éppen csak mérsékelten gyengébb visszafele általában.

2021. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!