Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem rég szereztem 1 használt...

Nem rég szereztem 1 használt Toshiba Satellite SA50-106 Laptopot. Honnan szerezzek hozzá drivereket?

Figyelt kérdés
Ujraraktam rajta az xp-t de annyi drivert találtam hozzá hogy nem tudom eldönteni melyik kell és melyik nem. Azt szeretném tudni hogy melyik driver kell mondjuk a WIFI-hez vagy ahoz hogy az FN gombok is menjenek. Itt találtam 1 csómó drivert: [link]
2010. aug. 20. 17:35
 1/5 grmindenyssa ***** válasza:

írd be a gugliba:

"toshiba satellite sa50-106 driver"

2010. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ugyan ezt irtam be és meg is találtam a jo oldalt, csak annyi driver van hogy nem tudom melyik kell mondjuk a wifi-hez mert van fent kb 9 külömböző verzió más névvel.
2010. aug. 23. 02:38
 3/5 anonim ***** válasza:
grrrrrrrrrrrrrrrrr rosszul írtad le a típus nevét ítgy hogy segíthetnék de jó napom van meg amúgyis bevaok baszva körbenézek pill
2010. aug. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

erre gondolsz?

[link]

2010. aug. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 link megnyitása

[link]

2 product type:archive

3 alatta satellite

4 alatta a50

5 psaa50

6 xp

7 alatta kiválasztod mi kell egyértelműen vannak a cuccok wifi wireless lan néven van

aztán alatta hungary hungary és csak 1 link lesz ennél szájbarágósabban nemmegy

2010. aug. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!