Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 15-25.000 ezer forint körül...

15-25.000 ezer forint körül videokártya használtan?

Figyelt kérdés

Van olyan vga ezen az áron használtan ami megérné nekem. Mivel, hogy venni akarok a gépembe egy vga-t. Ha lehet akkor most. Viszont elvileg a vga árak most az Etérium miatt elszáltak. Lehetőleg 15k körül is 20k körül is. És 25k körül is mutassatok valami jót. Ami megbízható embertől is lenne. És korrekten is adja el! Mivel jelenleg inkább csak olyan 15-20 körül lenne a keret. A gtx 1650-re mondtam volna talán azt 27-ért, hogy talán megéri azzal a pár ezressel túl lépni a keretem. Mert az annyiért egy isten lett volna. De gondolom már nem annyiba kerül.

Annyit leirok mellékesen, hogy a tápom az egy Dell táp. Kocka alakú. Tehát nem a hosszúkás. És elvileg ez 500w. Nem 265. És elvileg le is add 500w mert ennek több az agankenti A+ cuccai vagy mi?! Proci az egy Intel Core I7 4790k, 12 gb ddr3 ram. Lehetőleg olyan kártya kéne amin el megy pl a v

Cyberpunk is, meg minden. Mert a jelenlegi kártyámon. Radeon HD 6450 512mb. Nem igazán megy. Pl a Forzákat szerintem el sem inditaná már csak azért sem mert elvileg sehol nem tudja a dx 12-ot hiába win 10 pro 64 bit az op rendszerem!



2021. ápr. 5. 19:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Manapság ki játszik 720p felbontáson? Jól látszik a videón hogy 1080p felbontáson 20 fps-ed lenne egy GTX950-el. Tudom hogy szar kártya, de mégis mit akarsz 20-30ezer forinttal? Ahogy az előző válaszolók mondják, minimum egy 4gb-os RX570/580-ra lesz szükséged hogy

ha a Cyperpunkkal akarsz játszani. Azok pedig 60-80-ért mennek használtan.


Itt a gyakorin próbálunk neked segíteni, hidd el hogy senki sem trollkodik a kérdéseden.

2021. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
És a táp se a legminőségibb
2021. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!