Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy régebbi Asus P8P67-m...

Egy régebbi Asus P8P67-m alaplapba tudnék belerakni ssd-t? Rendszermeghajtónak kéne, csak nem találok infot róla, hogy támogat e a lap és, hogy milyet.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Sata SSD-t mi akadály lenne bele tenni?

Vagy te PCI Express-est szeretnél?

2021. ápr. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen
2021. ápr. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem az az igazság, hogy nem tudtam, hogy sata-sat tudok e bele rakni, meg elég laikus vagyok ezen téren... ddr 3-ig támogat az alaplapom úgy tudom memóriát (nem a ramokra gondolok) nem tudom milyet lenne érdemes bele venni... tudnátok segíteni, esetleg linkelni, egy 250 Gb-osat?
2021. ápr. 8. 01:18
 4/7 anonim ***** válasza:

SATA SSD simán belemegy, ahogy írják is.

Szerintem nézd meg a [link] oldalt és a lista elején lévő, jó értékeléssel rendelkező, számodra megfelelőt veheted.

Figyelj rá, hogy ne "NVMME" meg "PCIE" legyen a csatolófelülete.

2021. ápr. 8. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ba csak netezős gép, akkor a legolcsóbb mehet bele.


Ha játszós vagy valami komolyabb, akkor dram cache-sel renkezőt érdemes választani. Pl wd blue 3d, samu 860


Ezt nem tüntetik fel sajnos, utánanézős dolog a dram

2021. ápr. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! ;)
2021. ápr. 8. 11:40
 7/7 anonim ***** válasza:
:)
2021. ápr. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!