Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videókártya memória órajele...

A videókártya memória órajele maxon megy akkor is, amikor nem játszok, ez normális?

Figyelt kérdés
7000mhz-en megy az RTX 2070-em órajele akkor is, amikor a gép semmit sem csinál. A Core Clockja meg 1410-en. 3 monitort használok, de ebből általában csak 1 van bekapcsolva. 55W-ot ír ki a videókártya fogyasztásánál MSI Afterburnerben akkor, amikor nem csinál semmit, ez sok?
2021. ápr. 8. 22:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Bios update előtt ha jól emlékszem, akkor még nem csinálta ezt, és a memory clock alacsonyan ment, ha nem használtam.
2021. ápr. 8. 22:12
 2/3 A kérdező kommentje:
Megoldottam. A beállításokban átállítottam az energiagazdálkodási beállításokat még a kérdés kiírása előtt, de csak a gép újraindítása után történtek meg a változtatások.
2021. ápr. 8. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:
👌👍
2021. ápr. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!