Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek normális?

Brandon41 kérdése:

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Osztálytársam megkért hogy állítsak összeneki egy gépet mert ő nem ért hozzá,tegnap ezt össze is állítottam.

Beraktam neki egy i5 6500 procit, 2x4gb kingston hyperx ddr4 ramot,sapphire rx 470 4gb vga-t,1 tb seagate hdd-t,egy cooler master elite knight házat,fsp hexa 500w tápot és egy gigabyte ga b150m ds3p alaplapot,azt ma írja hogy ne kínai márkákat válasszak már (a seagate,sapphire,fsp),ráadásul még le is névtelenezte a márkáját,nem tudom hogy mégis mi alapján,full fingja sincs az egészről és még itt nekem kínaizik.



2016. okt. 26. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor te minek foglalkozol vele?

Mi a kérdés? Bólogassunk neked nagyban hogy úgy van kisfiam, te jobban tudod vagy mi?

Mondjuk a táp gagyi, 15 ezerért már jobbat kapsz, de a többi okés.

2016. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A hülyéknek Macintosh-t szoktak venni... :-)


Ajánl neki egyet 900 000 Ft környékén, az nem kínai! :-)


[link]

2016. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát vannak ilyenek akik csak két márkát ismernek és nem is a legjobbat... de nekik van igazuk ismerős
2016. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 megszabta hogy 200k legyen mondjuk ez egy picit felette van.Na de ha már ez a táp nem jó, akkor mondjatok egy jobb tápot pls,csak azért foglalkozom vele ha már foglalkoztam a gépével hogy összerakjak neki egyet azt jön és elkezdi kínaizni.
2016. okt. 26. 19:52
 5/7 T/Z ***** válasza:

A ház tényleg sz×r ház.


Inkább Sharkoon vg4-w, vg5-w

(több csatija van, több ventit adnak hozzá, kábeleket jobban el lehet vezetni)

2016. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem megkér valaki, hogy rakjak össze egy gépet, mert ő nem ért hozzá, aztán leszólja amit összerakok, annak megmondom, hogy "akkor rakd össze te, ha jobban tudod" és otthagynám a p*csába. Neked is ezt javaslom.
2016. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem fovlalkozz vele.

rakja össze magának.

2016. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!