Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX 970-et keresek, de nem...

GTX 970-et keresek, de nem találok sehol, linket küldenétek vagy valami?

Figyelt kérdés
Keresek egy GTX 970-es videókártyát, csak sehol nem találok. Azt meg nem tudom megbízzak-e az ilyen jófogásos valamikben. Magyar weboldaltól kéne rendelni. Esetleg valami link? Vagy megbízzak ezekben a homemade hirdetésekben?

2021. ápr. 9. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kártyahiány miatt nem találsz :) Vagy ha fogsz találni akkor dupla vagy még nagyobb áron... Szóval ha nagyon kell akkor hardveraprót tudom ajánlani, ahol a profilok pontozva vannak tehát látod, ki a megbízható.
2021. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Újonnan már nem kapható ez a kártya. Én tavaly a kistesóját, GTX 950-et vettem hardverapróról, hibátlanul működik. Ott többnyire hozzáértők vannak, így nem lesz gond. Persze csalók előfordulhatnak, de könnyű kivédeni, ha a személyes átvételt preferálod. Ne utalj előre, soha! De az utánvét se véd meg attól, hogy nem azt kapod amit vártál, csak annyit biztosít, hogy valamit kapsz, de az lehet egy féltégla. Személyes átvételnél viszont meg tudod nézni, így biztos azt kapod amit venni akarsz.
2021. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem Radiumrol rendelek, mégis egy nagyobb üzlet, nem a Kis Pistától veszem, aki tényleg lehet elpostáz egy fél téglát, a válaszaitokat köszönöm!
2021. ápr. 9. 14:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Onnan vehetsz 200ezerért valamit, ami épp gyorsabb a 970-nél :D
2021. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Találtam ott egy megérős 970-et
2021. ápr. 9. 15:32
 6/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#5 hat akor szerencsed volt, ha minden rendbe lesz vele akkor megnagyobb

en magam azert ketelkednek benne

radium amugy se egy szimpatikus hely sok mas hasonlo is van persze, soktol persze mondhatni hogy a "kisebbik rossz" ez (a radium)

illetoleg azert megemlitem hogy rengeteg legalis csalas lehuzas van rendesen bejegyzett cegeknel is, aztan vagy tudsz tenni valamit kesobb, vagy nem, mivel a torveny nem a te oldaladon fog allni...

2021. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rásózom az ügyet egy fickóra, szívesen beszerezné, ha átvágják, ő baja :D És még össze is építi
2021. ápr. 9. 23:35
 8/11 anonim ***** válasza:

GTX 970-et ne vegyél, mert van egy gyári vram hibája ami azt jelenti hogy ez egy 3.5+0.5gb-os kártya. Tehát ha egy játék 3.5gb vramnál többet eszik, akkor 30-40%-os fps drop-od lesz mert a maradék 0.5gb vram kisebb sávszéleségen fut, így lelassítja az egész kártyát!


[link]



Üdv, egy GTX970 használó.

2021. ápr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a figyelmeztetést, jó, hogy szóltál, csak így már tényleg nem tudom mit vegyek
2021. ápr. 10. 02:20
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as, ettől még a VGA nagyon jó, és hozza egy 470 sebességét. Képzeld azt nyugodtan, hogy 3.5gigás kártya, az a fél giga semmit sem változtat a képleten jóformán. Üdv, egy 970 használó
2021. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!