Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges hogy rosszul van...

Lehetséges hogy rosszul van benne a videókártya a gépben?

Figyelt kérdés
Amikor tettem be a videókártyát, nehezen ment bele és furcsa hangja volt, végül belement félig sréhen, aztán az egész videókártya belement. És olyan problémák vannak, hogyha veszek fel HDMi capture kártyával akkor rossz a kép. Lehetséges hogy rosszul lett betéve?

2021. ápr. 10. 19:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ilyen felvételt csinál a gép egy ilyen usb hdmi capture kártyával: [link]

És nvidia quadro p620 a videókártya.

2021. ápr. 10. 19:30
 2/12 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 10. 19:30
 3/12 A kérdező kommentje:
Ugyanez az usb hdmi capture kártya egy másik számítógéphez kötve ilyen felvételt csinál: https://www.youtube.com/watch?v=KeAZR9U6yao
2021. ápr. 10. 19:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Fizikailag nem tudod rosszul belerakni hacsak nem töröd el. Az oldalán van egy pöcök amit rögzít az alaplapi kis izé, ha fordítva próbálod belerakni akkor az io shielddel átlyukasztottad volna az alaplapodat.

Plusz a videón sem látok semmit ami nem oda illő lenne, mi a baj az elsővel?

2021. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akadozik és néha ilyen elcsúszások vannak benne: [link]
2021. ápr. 10. 20:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Három percet végignéztem, nem láttam benne ilyet, hol van pontosan? A videokártya mindig egyben küldi a képet, a szétcsúszást az okozza hogy az egyik sort később jeleníti meg a monitor mint a másikat(erre van a vsync, vagy adaptive sync). A lassulást akkor tudom elképzelni ha a háttértár amire írod nem bírja a tempót, vagy nem 3.0 usb portra dugod a kütyüt.
2021. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sok helyen van benne ilyen szétcsúszás. Ssd-re veszi fel és USB 3.0-ás a kábel.
2021. ápr. 10. 20:35
 8/12 A kérdező kommentje:
Különösen a vége felé vannak a hibák
2021. ápr. 10. 20:36
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább valami kódoló hiba, semmi köze ahhoz, hogy a kártya miképp van benne. Az vagy benne van, és működik, vagy nincs benne rendesen, de akkor működni sem fog. Ha képet ad, akkor benne van.
2021. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ezen a videón jobban látszik a hiba: https://www.youtube.com/watch?v=ISqGZf9R4dQ A vége felé.


Tehát lehet hogy hibás a videókártya?

2021. ápr. 11. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!