Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mennyire jó ez a...

Szerintetek mennyire jó ez a pc konfiguráció?

Figyelt kérdés

Alaplap: Asus TUF Gaming B460-PLUS

Processzor: Intel Core I5 10600-KF 4.10GHZ LGA-1200 Box

Memória: G.Skill 16GB AEGIS DDR4 3200MHZ CL16 KIT F4-3200C16D-16GIS

Videókártya: Sapphire Radeon RX 5500 XT 8GB GDDR6 PULSE

Merevlemez: Toshiba P300 1TB 3.5” 7200RPM 64MB SATA HDWD110UZSVA

SSD: Silicon Power 512GB P34A80 M.2 PCIE M.2 2280 SP512GBP34A80M28

Gépház: Zalman S3 fekete

Tápegység: Coolermaster Elite V3 500W

Processzor hűtő: Arctic Cooling Freezer 34 Esports

Monitor: AOC 24G2U FHD 144HZ


Az lenne a kérdésem hogy szerintetek mennyire jó ez a konfiguráció? Elbírná-e a gép a 144HZ-s monitort?

A válaszokat előre köszönöm! :)



2021. ápr. 17. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Kell mellé szerintem a 144hz , főleg ha kisseb gépigényű játékokkal akarsz játszani , pl CsGo
2021. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Memóriák jók, esetleg ha tuningolni akarod akkor samsung 1die vagy single-die chipek vannak benne ami tuningolásnál nem a legjobb. Toshiba vinyókról nem hallottam jókat én wd blue-ra cserélném vagy seagate-re.

Amd prociknál a cpu hűtőnek kisebb az érintkező felülete mint a processzor(nem egészséges), intelnél nem tudom de érdemes lenne utána nézned.

2021. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kanyo Attila Engineer ***** válasza:

Nem elég jó összeálitás.Az RX 580 vagy az RX 590 jóval nagyóbb számólási teljesítményű videókártyák.Inkább én egy Amd Ryzen 5 2600x-re gondolnák.Az alaplap lehetne egy Biostar Gaming Racer ,vagy Gigabyte Auros.Az újabb Auroszokba nincsen Dual Bios.Jóbb ha van tartalék biósz,nem lehet tudni,mikor lehet szükséged rá.

Nem annyira jó az SSD technólógiák.Én maradnák a jól ismert óptimizált HDD merevlemezeken.Nincs adat vesztéseik,műs óperácíós rendszereken.Nem csak a Microsoft Windows 10 létezik ,hanem a nyíltforáskodú Linux kernel futató disztrók.PL:Ubuntu,openSUSE,Android stb.

2021. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

szorzozarmentes tuningos procit veszel valoszinu azert mert tuningolnad de akkor jobb huto tenyleg nem artana de ez mellekes, Zalman S3 nagyon sporlos haz, alaplapnak utana kellene nezni mit bir (ha tuningolsz meg amugyis)


csakhogy tapegysegen miert sporolsz igy? Mikor tuning belkuli gephez is legalabb Tier B minoseg kategorias tipusok kozul kellene valogatnod


amit kineztel az semmihez sem ajanlhato, foleg nem tuningra


[link]

2021. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Monitoron is azert meg gondolkodnek, Asus, Acer szerinted nem lenne jobb?


amugy pedig 144 fps t valoban kisebb gepigenyuekkel bir csak inkabb, vagy alacsonyabb beallitasokon

marmint attol fugg mire gondolsz mert pl legujabbakat nem birja alacsonyan se igazan, de egy jo monitor attol meg hasznos a frissitesekkel lehet szorakozni mindenfele beallitasokkal, ahol meg birja ott nincs gond

2021. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Táp,ház felejtős.


Seasonic Focus GC 500W 25k

Silentiumpc signum sg1

2021. ápr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!