Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a konfigról ?

Mit gondoltok erről a konfigról ?

Figyelt kérdés

Ryzen 5 3600

ARCTIC COOLING Freezer 34 eSports DUO

MSI B450 TOMAHAWK MAX

HyperX 16GB Predator RGB DDR4 3200MHz

SILENTIUMPC Signum SG1V EVO

CHIEFTEC GPE-700S ECO 700W

Videókártyára sajnos most nincs keret , majd egyszer ha az ára lentebb megy , addig marad a régi ami egy gtx 750ti

Merevlemez stb nem írtam bele csak ezeket a "fontosabb" alkatrészeket, de természetesen az is lesz benne :D



2021. ápr. 19. 21:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként hosszú távra lenne vásárolva , legfőképp internetezésre , néha pedig játékra , wow , gta 5, far cry (amikor kijön az új rész ) , Bf 1,5.
2021. ápr. 19. 21:59
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha neked tetszik akkor jó!
2021. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A táp - egy gamer konfighoz képest - túlzottan alacsony minőségű:

[link]

és túlságosan túlméretezett.


A belinkelt lista A/B esetleg C szintű (Tier A/B/C) tápegységeiből válogass - hacsak nem akarsz a későbbiekben valami csúcskártyát és a processzort sem akarod túlhajtani, egy 500-550 W-os terhelhetőségű is bőven elég lesz.

2021. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Cpu hűtő érintkező felülete kisebb mint a proci kupakja, én cserélném egy nagyobbra. R5 3600 as nehezebben is hűthető mint a 2600as kistesója.


[link]

0:50 től említi a hűtőt.

Igaz az egy ryzen 7 es de szerintem a kupak ugyan akkora méretű. Egyébként jól összeszedett gép jól passzolnak a hardverek.

2021. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben , köszönöm szépen mindenkinek a választ :)
2021. ápr. 19. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!