Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10-em van, és egy...

Logan1343 kérdése:

Windows 10-em van, és egy frissítés után egyszerűen elszállt a monitor úgy, hogy nem ismeri fel a gép, és csak 1024x768-as beállítást enged. Ötlet?

Figyelt kérdés

Már visszaálltam az előző windows verzióra, újra is telepítettem, a videokártya drivereit is, a kábeleket is ellenőriztem, mégis ugyanúgy sz...r. Minden,amit google-n, youtube-on, vagy bárhol máshol találtam, mindent megcsináltam, és még az sem segített, hogy nagy nehezen szereztem egy illesztőt a monitorhoz.

A videokártya gtx 1050 (2gb), i3-550 procim van, 6 gb ram, és a monitor Acer Al2216W. Teljesen tanácstalan vagyok már, szóval ezért is fordultam hozzátok. Köszi előre is a válaszokat



#PC #1024x768 #szetfogomtorni
2021. ápr. 20. 20:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!