Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lett a gépemmel? Elromlott...

Mi lett a gépemmel? Elromlott végleg és minden adatom, képem odaveszett?

Figyelt kérdés

A gépem egyik pillanatról a másikra hibát jelezve kikapcsolt, és mikor be szeretném kapcsolni akkor sípol és pirosan világít a LED.

Már körülbelül 10-szer próbáltam bekapcsolni és mind a 10-szer ezt csinálta, és ha nem kapcsolón ki hanem hagyom sípolni akkor nagyon csúnya hangot ad ki, valahogy elkezd nagyon hangosan “fújni” vagy nem is tudom hogy fogalmazzak..

Nagyon remelem, hogy ha már a gépet nem is, de az adatokat, képeket meg lehet még menteni, mert minden emlékünk, minden létező dolog a gépen volt rajta, ráadásul a kedvenc CDm is beleragadt...😔😔

Mit lehet ilyenkor tenni? Meg lehet még menteni valahogy?



2021. ápr. 21. 12:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ja, hogy kékhalállal pusztult meg? Így még esélyes lehet mégis, hogy az adattárolód a ludas. Bár akkor a gép el szokott indulni, csak kiírja, hogy nincs bootolható eszköz.


Majd írd meg, hogy mi lett végül a baja!

2021. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Eddig is sokszor sípolt mikor be akartam kapcsolni, kb. 10/4-szer de akkor el tudtam indítani, most abszolút nem tudom elindítani mert folyton sípol
2021. ápr. 21. 14:22
 13/13 CspCsj ***** válasza:

Adatmentéshez elég a merevlemezt (HDD) átszerelni egy működő gépbe, mivel ez a hiba nem merevlemezre utal.


Beragadt CD/DVD kiszedéséhez csak egy kiegyenesített gémkapocs kell.

https://www.youtube.com/watch?v=X6Dzkwnr1vk

2021. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!