Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrive usb 3.0 használható...

Pendrive usb 3.0 használható (64bites) asztali gépben, ami utóbbi 2.0 usb bemeneteket tartalmaz? (Kompatib?) Van esély problémára? Pl át kell flag-ezni?

Figyelt kérdés

Bő tíz éves asztali gép. Nem igazán értek az usb-hez, a rendszeradatok szerint (az "XYXY" csak egy átírés részemről, amit ide szánok, amúgy X egy szám, Y egy betű) :


Bus 002 Device 001: ID XYXY:0002 Linux Foundation 2.0 root hub

Bus 007 Device 001: ID XYXY:0001 Linux Foundation 1.1 root hub


Most akkor egyes usb bemeneteim csak 1.1-esek??

Ez esetben hogyan reagálna egy 3.0 usb pendrive? Tudnám használni?



2021. ápr. 22. 16:59
 1/4 A kérdező kommentje:
* átírás
2021. ápr. 22. 16:59
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

es miert kell atirnod?

Miert nem huzod at?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

2021. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen használható. Semmilyen problémára nincs esély. Akár 1.1.eset is használhatsz. A sebességen kívül semmi mást nem befolyásol.
2021. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor jól sejtettem. Az alkérdésem pedig, hogy az én hardveremen főleg usb 1.1 lehet, vagy csak rosszul értelmezem a rendszerinfókat? 64 bites, bő tíz éves asztali pc.


Ugyanis kiad hét darab usb portot a lista, abból kettő darab az, ami 2.0, a többi csak 1.1-es. Félreértenék valamit a listáról, vagy tényleg a legtöbb usb portom csak 1.1 ??


Valamint ha mégis flag-elni kell, melyeket kell állítani? Ugyanis 2.0 pendrive esetén nekem annak idején át kellett állítani a flag-et, hogy használni lehessen a pc-n, csak már nem rémlik, hogyan...

2021. ápr. 22. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!