Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom könnyen...

Miért nem tudom könnyen behajtani a csavarokat az SSD-be?

Figyelt kérdés
Egy öreg Samsung notebookba szeretnék beszerelni 1 Samsung ssd-t? A 2.5" HDD-t kivettem a keretből, majd beletettem az ssd-t. A 4 eredeti csavarral (ami eddig a merevlemezt fogta) szeretném az ssd-t beszerelni, de valamiért nem tudom könnyen behajtani egyik csavart sem, csak félig-háromnegyedéig. Azt szeretném tudni, hogy lehet-e baja az ssd-nek, ha erőltetve ütközésig teljesen becsavarom az eredeti csavarokat. Vagy nézzék inkább új csavarok után,mert lehet nem hozzávalók?

2021. ápr. 26. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rövidebb kell bele, szinte biztos. Ne hajtsd be!
2021. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Be tudsz egyáltalán bootolni róla? A 2010-es Asusom sehogy sem akar, kivéve USB 3-SATA átalakítóval, de USB 3 port nélkül az sem ér semmit.
2021. ápr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!