Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tápegységhez a csavarokat a...

Tápegységhez a csavarokat a gépházzal együtt adják, vagy jár a táp mellé?

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a házhoz is adtak tápegység rögzítő csavarokat, de járt a táphoz is.
2018. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen táp.
2018. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. júl. 6. 00:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem drágább tápoknál jár plusz csavar talán. Ha engem kérdezel, baromság táphoz csavart mellékelni. Jellemzően gépházakhoz mellékelik inkább a csavarokat, ami logikus is, hiszen a felfogatáshoz passzolnia kell a csavarnak. A tápegység gyártók meg nem tudják megálmodni, hogy milyen csavar passzol a gépházad felfogatásához, mivel ez gépházanként eltérő lehet. Mondjuk ez a része nem tudom mennyire van belefoglalva az ATX szabványba. Szerintem az csak a táp méreteit írja le, amihez igazodni kell ugye. Röviden, ne számolj azzal, hogy táphoz is kapsz csavart, az a legtöbb esetben gépházhoz jár.
2018. júl. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: A tápot használtan vettem, nem volt hozzá csavar, a ház pedig még nem érkezett meg. Ha a házhoz mellékelnek csavart, akkor nincsen probléma. :D
2018. júl. 6. 03:34
 6/8 anonim ***** válasza:
A házhoz 100%, hogy jár csavar.
2018. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 V A Z válasza:
Nekem járt a táphoz csavar, pedig egy viszonylag olcsó 7000Ft-os tápról van szó.
2018. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Őry Péter válasza:
Adnak a táphoz. Ha táppal együtt veszed a házat akkor is. Amúgy, ha már építettél gépet, akkor kell hogy legyen egy valag csavarod. Emiatt ne aggódj.
2018. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!