Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs kép?

Miért nincs kép?

Figyelt kérdés

Bekapcsolásnál semmi nem jelentkezik a monitoron, a bejelentkező Gigabyte logó sem.

A konfig:

processzor: AMD Athlon X4 845

alaplap: Gigabyte F2A88XM-D3HP

memória: Kingston 2x8 GB 1866 MHz HyperXFury blue

tápegység: FSP 500W Hydro Bronze

merevlemez: Western Digital 1TB WD10EZEX

videokártya: Gigabyte GTX 1050 ti

Eddig jól működött, a tegnapi bekapcsolásnál ez fogadott.

Megnéztem az összes vezetéket nem lazult-e meg valami, de minden rendben. Van egy tartalalék GT 710-es videokártyám, beraktam, de azzal sem működik. Bekapcsoláskor az összes ventilátor pörög és a proci is elkezd melegedni, tehát kapnak áramot, sőt: még a videokártya ventilátora is pörög, csak kép nincs. A monitoron az olvasható, hogy nincs bemeneti jel. Kipróbáltam másik monitorral, másik vezetékkel- semmi.

Mi lehet a baj? Alaplapi hiba?



2021. ápr. 27. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd ki a ramokat majd egyenként probáld ki
2021. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A monitor tápkábel jó??

A monitor ledje világit?? Nincs kikapcsolva a monitor??

2021. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na, kipróbáltam a ramokat egyenként (más slotokat is), de semmi.

A monitorral nincs gond, most is azt használom a tartalékgéppel.

Szóval azt nem értem, hogy áramot kap a videokártya- hisz pörögnek a ventik, de képet nem ad.

2021. ápr. 27. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az alaplapon van mégegy hosszú pcie csatlakozó. Igaz, hogy csak 4x-es, de próbáld ki abban is a videokártyát. Ha ott jó, akkor a 16x-es foglalatod rossz. Ha ott is rossz, akkor alighanem az alaplapoddal van a baj.
2021. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!