Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb, 1 darab nagy...

Melyik a jobb, 1 darab nagy vagy két kissebb meghajtó, hogyan vegyem meg?

Figyelt kérdés

Filmek tárolására kell és dokkolóval használnám őket. PCX-en nézelődtem és láttam hogy a 4TB-os lemez csak 4 ezer forintal lenne kevesebb mint 2 darab 2TB-os. Ugyanakkor ha bármi történik jó eséllyel csak az egyik menne tönkre, pl ha elejtem. És még ottmaradna a másik. Bár a nagyobb mellett meg az szól hogy egy helyen lenne mindenem és nem két meghajtón. Plusz amit néztem abból a 4TB-os csak 5400-as fordulatú a 2TB-os viszont 7200. A Cache mindkettőnél 256 MB.



Róluk lenne szó:


[link]


[link]


Nem igazán tudok dönteni.



2021. máj. 3. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha külső meghajtóként hasznalnád, akkor én a 4 terásat választanám. A fordulatszámot ne nezd, az majd csak akkor lesz fontos ha felteszed a filmeket, (a 7200-as gyorsabb lesz egy kicsivel) a lejátszáskor nem lesz eltérés. És minden egy helyen lenne. Esetleg a 4 terásat le tudod formázni 4 partícióra, amiből 3 egy terás, a negyediken meg ami marad. Esetleg egy ssd sem lenne rossz választás, csak az jóval drágább de kevésbé érzékeny a mechanikai sérülésekre. De mindkettő opció is jó, en személy szerint a négy terasat választanám
2021. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 2db 4TB-os hdd olcsóbb mint 1db 8TB-os.. ;)
2021. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy nagy.
2021. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!