Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ausztriából érdemes hardvert...

Ausztriából érdemes hardvert venni?

Figyelt kérdés

Újakhoz milyen árösszehasonlító oldalak vannak?


Használtakhoz milyen jó oldalak vannak? Mint pl nálunk Vatera vagy hardverapró (van értékelési rendszer)


Most jutott eszembe, hogy nekem van ausztriai ismerősöm, aki 3-6 havonta jön haza... hátha tudna hozni nekem pár cuccot olcsóban. De ő nem ismeri ezeket sajnos.


2021. máj. 4. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak hasra ütésre megnéztem pár termék árát osztrák webshopba

INTEL Core i9-10900K 533Eur ~192ezer huf itthon: 178990 huf (pcx)


KINGSTON 16GB 2400MHz DDR4 Non-ECC CL17 DIMM 2Rx8 92eur ~33ezer huf itthon: 30226huf(pcland)


MSI MPG X570 Gaming Plus 158eur ~57ezer huf itthon 57.500 huf (kazykomputer)


Szóval az osztrákoknál se fogod meg kapni olcsóbban mint egy itthoni boltban. Nem is értem miből gondoltad.

2021. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
KIlyen euró-forint árfolyam mellett, ott se sokkal olcsóbban jutsz hozzá, max az áfa kevesebb. Német amazonról rendeltem,
2021. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

gyartok hazajaban ahol keszulnek ott tudnad olcsobban megvenni amit, persze mire ideer az is penz, ha mindent meguszol is azert van utikoltseg/szallitasi dij


ausztiraban mik keszulnek pl.?

2021. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Szerencsere alapozni meg itthonnis tudsz


kitudja "kezalatt" haverok kozt nem nezik az aktualis piaci arakat hanem csak a veteli arat es ahhoz viszonyitanak ugy mint regen


Szoval amit valsag utan vettek azokkal van a nagyobb gond, ha hasznaltpiacot nezed,

mivel bukna rajta ha a "realis" erteken adna el

2021. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!