Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom ventillátora miért...

A laptopom ventillátora miért áll le?

Figyelt kérdés

Amikor bekapcsolom elindul m1-2m10-20 percig, majd a ventillátor leáll 20 mp re, és küld egy üzenetet, hogy a hőmérséklet megfelelő, és újra elindul.


Nem régi 2-3 éves Asus


Nem tudtam, hogy valamelyik alkatrésznek fel kellene melegednie a jó működéshez.


(2 hónapja lett takarítva)



2021. máj. 8. 00:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Az elindul után a m1-2m véletlen volt.
2021. máj. 8. 00:49
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudtam, hogy valamelyik alkatrésznek fel kellene melegednie a jó működéshez."

Jól tudtad.

Ha nincs melege, nem kell a ventinek forognia.

Bekapcsoláskor pedig nem azért indul be, mert melege van, hanem azért, mert olyankor nagyobb terhelés éri a rendszert, automatikusan felpörgeti, hogy a kezdeti hőfejlődést minél alacsonyabb értéken tarthassa.

2021. máj. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
engem nagyon zavar amikor a laptop ventilátora megy szóval amikor szétszedtük tisztítani láttam semmi se akadályoz meg abban, hogy eltávolítsam azt a kis pörgettyűt szóval kiszedtem.... pontosabban kitéptem de az lényegtelen azóta nem megy nem zavarja a fülem azt ajánlom te is szedd ki mert fölöslegesen megy nem gondolom, hogy egy ilyen kicsi ketyerének kellene ilyesfajta hűtés nem egy autó ez, hogy hőt termeljen
2021. máj. 8. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!