Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a Windows 8.1-et creation tool-ban?

Figyelt kérdés

Egy laptopra akarom telepíteni a Windows 8.1-et Tool programmal, de a licenc elfogadása után azt írja hogy valami hiba történt így nem tudja telepíteni.

Windows 7-et is próbáltam rákantintottam a setupra és ugyan ilyen hibát ír ki. Pedig az asztali gépemen működik! Valaki tudna segíteni nagyon fontos lenne!

Válaszotokat előre is köszönöm!


UI:. Windows 10 van rajta!



#hiba #telepítés #Windows 8.1 #laptop #Create Tools #CD pendrive
2021. máj. 8. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nwm is fog menni a downgrade, csak tiszta telepítés lehetséges a régebbi verzióra, a telepítőről kell bootolnod.
2021. máj. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár százszor telepítettem már Windows-t, de őszintén bevallom, nem tudom mi az a Creation Tool. Emiatt azt mondanám, hogy semmi szükség nincs rá egy telepítéshez. Követni kell az évtizedek óta bevált telepítési sémát, az mindig működik. Vagy nálad nem? Mi az oka annak, hogy nem a normál telepítés mellett döntöttél?
2021. máj. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"valami hiba történt így nem tudja"..

Akkor valami hibát követtél el. A valami a lényeg.


MCT-vel pedig kizárólag win10-et lehet letölteni/telepíteni. (tudtommal)

2021. máj. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Francnak kell 8.1? Csak kérdezem.
2021. máj. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
# 4 - Mert a 8.1 elmegy 1 giga memóriával - és hdd-n is jól fut. (Nem egy erőforrás zabáló szörnyeteg.)
2021. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

"Egy laptopra".. mikori? 1999-ben gyártott? Típusa?

Win8-10 esetén csak rámásolod az .iso tartalmát egy fat32 pendrivera (simán filekezelővel) és máris bootolhatsz róla uefi módban!

2021. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

5ös

Pont, ahogy a 10es sem. Annak is elég az 1 GB RAM

2021. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

# 7

Igen. Elég neki. De hogyan?

A win 10-nek nálam 2p 10 volt a boot ideje. Ráadásul 100%-al nyomja a hdd-t, és alig bír el egy böngészőt is.

A 8.1 pedig 21 másodperc alatt betölti az asztalt - úgy hogy a hdd egyből le is esik 0%-ra és emellett 200-250 mb memóriát foglal le (pár szolgáltatás kikapcsolásával).

Szóval mivel nekem nincs semmi pénzem se új gépre, se új hdd-re, se semmire (mert félig meddig hajléktalan vagyok) ezzel a hardverrel nem is kérdéses hogy melyiket használjam.

2021. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!