Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megérné venni egy 2010 előtti...

Megérné venni egy 2010 előtti Macbook-ot ? Főként netezésre kellene. Vagy ez már az a kategória ami felejtős és vegyek inkább win-es laptopot?

Figyelt kérdés
Szóba jöhet a sima az air és a pro is

2021. máj. 12. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem

2013-nál régebbit már nem kellene venni....

2021. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
2021. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Netezesre minek Macbook?
2021. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Netezésre teljesen felesleges, hacsak nem az alma logó miatt van az egész felhajtás.
2021. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy hozta a munkám hogy sokat utazok és kellene egy laptop ezért kérdeztem hogy van e értelme apple terméket venni vagy nem.
2021. máj. 12. 19:15
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Én nagyon szeretem magát az Apple termékeit legyen szó bármiről,de ha számítógépről van szó csak Windowsosat vennék...más szóba sem jöhet.
2021. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Mit adna neked az Apple laptop amit a Windows/Linux nem tud? Ha a munkád pl.: iOS/Mac fejlesztő akkor vegyél Mac gépet (Hackintos tudom.., de akkor is ilyen esetben 100% elfogadható szerintem ha valki vesz egyet), de csak azért mert 'ALMAAA' teljesen felesleges. Netezésre bármilyen ultrabook jó.
2021. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%

7-es nagyon butuska a hozzáállásod... :D

Szánalmas ahogy állandóan, minden kérdésnél fikázzátok a macbokokat, szerintm még kirakatban sem láttatok, nemhogy használtatok volna. Felfoghatatlan ez a gyűlölet. Én csak a tudatlanságotokra tudom csak visszavezetni.

Az meg különösen szánalmassá teszi hogy turkáltok mások zsebjáben. Ha van rá pénze akkor vegyen nyugodtan. Gondolom ti is szórjátok a pénzeketek mindenre is, de mivel nem apple gépre költitek, ezért elfogadható a veszteség mi?


kérdező: 2010-es gépet ne vegyél sem almást, sem windowsost.

2012, de inkább 2013 krönyéke az az évjárat amitől érdemes megvenni a gépeket. Amit a 2-es linkelt cikkben tök jól le vannak írva a dolgok, nem tudom miért pontozták le... az egy jó összefoglaló.


Ha tényleg csak böngészésre kell akkor egy iPad is lég lenne!

2021. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Egy 2020-as olcsó Windows laptop jobban megéri, mint egy 2010-es ugyan annyiba kerülő Apple laptop (vagy akár bármilyen más gyártótól származó laptop).
2021. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!