Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső lejátszón fájlrendszerbe...

Külső lejátszón fájlrendszerben a mappák ikonjait hogyan tudom lecserélni? PC-n jobb klikk és pl ICO kiterjesztéssel lehet, de a külső lejátszón (itt most LG PH450UG projektorról van szó, de talán az mindegy) már nem hozza a lecserélt ikont.

Figyelt kérdés

Hagyományos sárga windowsos mappa ikonként jeleníti meg a filmek/zenék stb mappáit, pedig PC-n lecseréltem. Az ico fájlokat direkt feltöltöttem a külső meghajtóra amit bedugok a külső lejátszóba, hogy azokat az ICO képeket is elérje. De sajnos nincs siker.

Lehet egyáltalán?



#Windows #projektor #mappa #ikon #Külső lejátszó
máj. 13. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy egy külső lejátszó támogatna ilyet.
máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az ICOFX programmal. Itt bárhonnan ki tudod választani az ico fájlt.
máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Az ikonokat a rendszer kezeli. Az LG-nek gondolom valami webos van (?), mint tv-ken,nem? Azon kizártnak tartom,hogy lehetne bármilyen testreszabást végezni. Developer módban talán, ha értesz hozzá... nem akarok hülyeséget mondani, de úgy rémlik chromium alapú ez a rendszer. Ha értesz chromium bütyköléshez, akkor hajrá 😁 de ha még csak nem is webos van, akkor fogalmam sincs még ennnyiről se. Az biztos, hogy a mappa, mint fájl nem tartalmaz ikont. Az ikon megjelenítéséért az oprendszer felel.
máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!