Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kábel miatt lehetséges az,...

Kábel miatt lehetséges az, hogy nincsen engedélyezve a 75hz?

Figyelt kérdés

Van egy LG 29UM68-P monitorom mainek minden beállításánál azt látom, hogy 60hz-et ír a gépen. Árukeresőn és sok oldalon is, de van ahol pl az LG hiavtalos oldalán is, hogy 75hz-s. Jelenleg egy 1070-re van kötve HDMI segítségével a monitoron meg van egy display port és 2hdmi.


A kérdésem az lenne, hogy ez a monitor most 60hz-s akkor vagy csak amiatt nem mutatja vagy müködik 75hz-n, mert esetleg a kábel nem megfelelő hozzá vagy éppen display port szükséges nagyobb képfrissitéshez?


Most pontosan nemtudom hol, de valahol ezt olavstam, hogy a hdmi nemtud nagyobb hz-t átvinni 60-nál.


Amugy ez egy 4 éve vásárolt monitor kb ami IPS és 21:9-es full hd.



2021. máj. 14. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rákerestem, Árúkeresőn azt írja hogy 60 HZ, az LG hivatalos oldalán meg 75 HZ-et ír. Érdekes. Ez a link alapján próbáld meg beállítani, nincs ott 75 HZ?
2021. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2021. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
75Hz a DisplayPorton fog átmenni. A HDMI csak 60Hz, mert az tévékhez lett kitalálva, a tévéadás pedig 50/60Hz.
2021. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 Ezt nem tudom honnan szedted, de borzasztó messze áll az igazságtól 😂


-----


Kérdező, egyedi felbontást kell létrehoznod mivel ez OC, nem hivatalos támogatás (ettől függetlenül, gyártó szerint is működni fog, én is így használtam).

[link]

2021. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Minden választ köszönök, de legfőkéll az utolsónak nagyon szépen köszönöm. 😁


Megvan és így végre jó.

2021. máj. 14. 22:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért beszerzek egy display poet kábelt is.
2021. máj. 14. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!