Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Abit IL9 Pro tulajok!Mi a...

Abit IL9 Pro tulajok!Mi a legújabb videokártya, ami elmegy ebben az alaplaplan?

Figyelt kérdés
Most egy HD4850 van az alaplapban. Azzal hibátlanul működik. Cseréltem egy R7 250-re,de induláskor 5 csippanással kicsipogja. A kártyát áttettem egy újabb(6.generációs) ASUS Z170 P-D3, alaplapos gépbe, abban hibátlanul működött. Tehát az alaplap nem szereti az újabb kártyákat. Akinek van(volt) ilyen alaplapja, azt szeretném kérdezni, hogy van-e a HD 4850-nél újabb vga ami elmegy benne(akár NVIDIA,akár AMD, igazából driver support miatt lenne fontos). A válaszokat előre is köszönöm.
2021. máj. 18. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak erre a kártyára haragudott a lap ? elvileg PCI-E X16 vissza fele is kompatibilis szóval simán kéne mennie benne ennél újabb kártyának is.
2021. máj. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a PCI-E X16 visszafelé is kombatibilis, épp ezért furcsa nekem. Neked ilyen lapod van?
2021. máj. 18. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt, ezelőtt 8 ével ha már így kérded , de nekem is csak egy HD4830 volt benne szóval erre így most hirtelen nem tudok mit mondani, annyit megpróbálhatsz hogy kérsz kölcsön egy újabb kártyát és ha azzal megy akkor lehet hogy csak konkrétan erre a modellre haragudott, a kis abit deszka.
2021. máj. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ismerősöm gépéből majd egy GT710-et próbálok, majd írok.
2021. máj. 18. 10:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad volt, csak az R7 240-et nem komálta, a GT710-zel megy tökéletesen.
2021. máj. 18. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!