Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell bekapcsolni a...

Hogyan kell bekapcsolni a bluetooth-t?

Figyelt kérdés

Windows 7 home premium van rajta, egy hp6720t laptopról van szó. Sehol se találok ilyet, fizikai kapcsoló sincs, semmi.

[link]

[link]


Pedig ezeken a linkeken írja, hogy van benne bluetooth, ráadásul 2.0-ás.


Itt pedig engedélyeztem a bluetooth-t(broadcom többsávos network adapterben), de még mindig nem jó. Esetleg kell egy külsős program?



2021. máj. 20. 18:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#9

XP-t nem szeretnék használni, mert már elavult. Lehet, hogy a Wifiben van a bluetooth, mivel van benne olyan opció, hogy bluetooth támogatás. De ezt hiába kapcsolom be, semmit sem csinál.

2021. máj. 21. 14:48
 12/14 CspCsj ***** válasza:

A Bluetooth külön eszközként kell, hogy megjelenjen.


Az XP-t csak tesztelésre javasoltam, - ha ott sem jelenik meg, akkor vagy meghibásodás miatt nem látszik, vagy fizikailag nincs benne.

2021. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Most viszont kiderült, hogy a hp quick launch buttons program rajta volt a gépen, de nem találom, hogy hol van, csak a telepítettek között látom.
2021. máj. 21. 15:26
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát én már kezdem elveszteni a hitemet abban, hogy van benne bluetooth:(


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Itt van még néhány kép az eszközkezelőről, a hálózatról, stb.

2021. máj. 21. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!