Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kell csinálni ha a laptop...

Mit kell csinálni ha a laptop nem kapcsol be? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Szoval a laptopomat (lenovo ideapad 5, fél eves) kikapcsoltam es aztan felraktam tolteni. Aztan azt vettem eszre, hogy nagyon szuszog (ventillator) es mar ez megy 3 oraja es nem engedi hogy bekapcsoljam, nincs kep teljesen sötét a képernyője.


Szervíz? Vagy csak valamit elnyomtam? Előre is köszönöm a segítséget.



2021. máj. 22. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A bekacsológombot nyomd folyamatosan (~10 másodperc), ekkor kikapcsol a készülék, majd indítsd el. Nem ált le teljesen beakadt nála valami.
2021. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Ha a ventillátor dolgozik, akkor nem "Nem kapcsol be a gép", hanem elfelejtett normálisan kikapcsolni.

Tartsd lenyomva a bekapcsoló gombot 10-15 másodpercig, amig le nem áll a ventillátor, és kapcsold be újra.

És akkor lehetőleg rendbe jön.

2021. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt javaslom, mint a fentiek.

Ja esetleg mégsem sikerülne kikapcsolni, akkor ki kell venni az akksit. Ezt a HDD és a gép sem szereti, de túlélik.

2021. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Működött a javaslat.
2021. máj. 22. 19:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!