Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Idén vennék új laptopot. Nem...

Idén vennék új laptopot. Nem akarok csúcskategóriás készüléket, se gamer laptopot, se apple holmit. De nem olcsó laptopban gondolkodom. Hol lehet a neten tájékozódni arról, hogy árkategóriánként aktuálisan melyik készülékek érik meg?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondj egy árat és megkeresem neked annyiért a legjobbat. Meg ha pár ezerrel többért van egy jobb azt is elmondom.
2021. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi!

Még nem gondoltam ki a pontosabb árhatárt, gondoltam majd látom, hogy az áhított teljesítmény körülbelül mennyibe kerül.

De 200 ezret semmiképp sem sajnálok rá, ha úgy van, szerintem elmennék 300 ezerig is.

2021. máj. 24. 02:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Pillanat nem igazán értelek téged most a teljesitmény érdekel? Nem lenne jobb egy nem gameresen kinézö gamer laptop? Mert ha valaki azt mondja nem gamer azt ugy kell érteni nem tul erös videókari. Mire kell?
2021. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos, azért írtam, hogy ne legyen gamer laptop, mert nem játszok. De ha a legjobb lehetőségem pont egy gamer laptop, akkor úgyis azt veszem. Az nem zavar, ha a külleme gameres, nem szépségre megyek, minőségre.
2021. máj. 24. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!