Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok a vr-ról?

Mit gondoltok a vr-ról?

Figyelt kérdés
Virtual reality

2021. máj. 26. 12:25
A kérdező szavazást indított:
Nem jó
Nem jön be
Még drága
24 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Ez ilyen "kell a pont a kövi szinthez" kérdés?

Mit szeretnél tudni pontosan? Lehet szavazni az árról, hogy jó-e maga a VR és hogy tetszik-e nekünk.

2021. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
A még drágára szavazóakat annyira nem tudom megérteni, 130k -ért teljesértékű PCVR és standalone egységet kapsz quest 2 néven, ez egy játék konzol ára és gyakorlatilag az is bele van építve.
2021. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Hatalmas formák, bár Balázs kicsit lassú. VR Pisti baszógép még mindig
2021. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek a 2essel. Nem szint növelő kérdés mivel maxos a szintem. Csak azért kérdeztem mert még nem teljes a vr. De szerintem nagyon nagy jövője van. A quest 2 eléggé olcsó igen. Aki azt nyomta hogy túl drága annak mennyi lenne a jó ár?
2021. máj. 26. 14:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es Én egy fél kecskét adnék érte, annyit biztos megér.

Komolyra fordítva a szót ez már tényleg emészthető összeg, a mai elszabadult árak függvényében, de talán 100k lenne az a lélektani határ, ahol kevesebben találnák túl drágának.

2021. máj. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még kell idő hogy kiforrjon. Nekem PSVR-om van. Persze vannak sokkal jobb kontrollerű eszközök (próbáltam), de szerintem itt a legjobb a játékfelhozatal és az ára akció mellett (70.000 tök jó játékokkal) elég jó volt ahhoz hogy esélyt adjak a vr-nak.


Szerintem kéne még több port amik eredetileg nem vr játékok (mint az RE7, DOOM 3 vagy a Hitman 3) hogy barátságosabb legyen az embereknek amíg megcsinálják rendesen a vr-exkluzív címeket, azok nekem megosztóak voltak.


Pl. HL Alyx: Látom az ambíciót, de számomra nagyon nem HL, nincs fizikai puzzle, csőlölövölde, nincs melee (A walking dead játékban jobb volt)


Egyszerűbb címekkel kéne kezdeni (pl. Astrobot vr-exkluzív játék)


Látok benne sok jövőt, de ez érezhetően az a korszak mint a T-model vagy a korai mikroszámítógépek. Én egyáltalán nem bántam meg, de kezeld fenntartásokkal

2021. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 Azért az 5 éves PSVR 1 már nem nagyon hasonlítható össze a mai eszközökkel, ha azt vesszük referencia alapnak akkor már rég eltelt a kiforrási idő, annyival jobbak vannak piacon.


A játékok valóban jók rá (bár úgy látom már egy éve nem igazán jelennek meg újak oda), de attól még 5 év alatt rengeteget fejlődött a piac.

2021. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ez is félre lesz téve, mint a 3D. Lesznek területek ahol nem, de átlagban.
2021. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Balf life alyx az nagyont teszik. Még zenith vr. És még jön sok más
2021. máj. 28. 13:23
 10/10 anonim ***** válasza:

7#


Ez igaz, próbáltam újabb pc-set is persze, de nekem az sem az igazán kiforrott kategória még.


Nem mondom hogy a PSVR a technológia csúcsa

2021. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!