Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop hűtő tapasztalatok?

Laptop hűtő tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Bevált? Milyet használtok? Megéri?

2021. máj. 26. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem mindegy, hogy ven-e vagy nem. Az lenne jó, ha ölban lehetne használni, mert akkor hűvösen tartja a lábadat. De a gépnek nem számít. Vannak ilyen hűtőnyílásra tapasztható szívóventik, amik segítik a belső ventit. Az talán segít valami értelmeset.


Esetleg még a folyékony fémes paszta, ami a legtöbbet segít hőleadáson. De ez garanciavesztéssel jár.

2021. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az vált be legjobban, ha félévente vagy évente szétszedve kifújattam, 2 évente pasztáztam.

Ennél többet nem kér..

2021. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igen pasztázni szoktam, meg tisztítani, de mondjuk nem folyékony fémmel, mert nem szerettem volna vele foglalkozni, mivel azt írták, hogy egy jobb normálnál nem sokkal jobb, annyira még nem érzem magamat profinak, hogy ezt bevállaljam.
2021. máj. 26. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én sem látom annyival előnyösebbnek az ezüstpasztát, mint amennyire kockázatos a használata.

Rendszeres tisztítás, kompresszoros kifújás, olykori pasztázás tökéletesen elég és ezeket magam meg tudom csinálni, amikor úgy gondolom a jelekből itt az ideje.

Mindig asztalon, sosem ölben használva, erre ritkábban van szükség.

2021. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, folyékony fémezést érdemes tapasztaltra bízni. Viszont ha az profin van megcsinálva, akkor örökös. Az nem használódik el. Kockázat miatt viszont ín is maradnék a kétévenkénti MX-4-ezésnél.
2021. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!