Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elvittem a tápegységem szerviz...

Elvittem a tápegységem szervizbe és 1 hónapja csinálják. Hiba volt?

Figyelt kérdés

Egy rohadt kapcsoló miatt vittem be és 1 hónapja semmi hír, és már az idegösszeomlás szélén vagyok.

Tényleg ennyi idő alatt nem tudták szétszedni, és helyretenni benne egy kapcsolót?



2021. máj. 30. 12:48
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
43%
Ne kóklerekhez vidd. Amúgy ha főkapcsolóról van szó, azt bárki ki tud cserélni. Ezért nem vittem volna szervizbe az tuti. Megcsináltam volna magam 10 perc alatt.
2021. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Garanciális? Csak mert akkor szoktak ennyit vacakolni.

Egyébként meg érdemes lenne a fogyasztóvédelemmel felvenni a kapcsolatot. Olyan nincs, hogy elviszik, aztán még csak vissza se szólnak, hogy mi van.

2021. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáltál rákérdezni a szervíznél?
2021. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Garanciális, először bennem is felmerült hogy megcsinálom, de mivel még egyszer se csináltam, ezért nem akartam benne kárt tenni.
2021. máj. 30. 13:42
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

de mit mondtak? Mert ha azota nem irtal nekik semmit 1 honap utan nyugodtan rakerdezhetsz


attol fugg mirol is van szo

par ezres tapnal sok ertelme nem volt, ha viszont valami kozep/felsokategorias ott erdemes varni, de nagyobb markak nem ulnek ennyit rajta...

2021. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

Igen az elején nem mondtad hogy garis, azt tényleg nem szabad szétszedni. Még ha ezt p*csafüst is elhárítani, ezzel elvesztenéd a garit, és később egy nagyobb hiba esetén -amit házilag nem lehetne megoldani-, már nem lenne érvényes.

Egyébként jellemzően tápokat nem szoktak javítani. Nekem bedöglött egy Thermaltake tápom csak 1 éves volt és a PCX posta fordulatával zsír újat küldött. Pedig cseregaranciát se vettem annó a termékre.

Lehet valami adminisztrációs hiba miatt csúszik a dolog. Telefonálgass körbe.

2021. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem visszakapod a decemberi télapó ünnepségre.. ;-)


Viccet félretéve én már másnap vettem volna egy másik új tápot, ez meg ha elkészül legalább lesz egy tartalékba.

2021. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#7 ha megengedheti igen, de velhetoen nem, ha ideges

mert ha nem is tartalekba de meglevo garival arulni is lehet es akkor visszajon valamennyire ara, igy kisebb lenne veszteseg, csak kiesett ido bem terul meg ha penzt is kerestel geppel


Xy4

2021. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!