Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az 576 KByte cég megszűnt?(a...

Az 576 KByte cég megszűnt?(a többi lent)

Figyelt kérdés

Ha beütöm a Google-ba akkor a Playitstore nevű oldalt adja ki.

A régi 576 újságoknak is nagy rajongója voltam a Mártonnal, azt hiszem így hívták a csávót aki a főszerkesztője volt az újságnak és a Szegasztok című TV műsort is ő vezette régen a királyi tévén. Ő róla tudtok valamit esetleg, most mivel foglalkozik, stb?


Az 576 Shopokból is sokat vásároltam, főleg a 90-es években rengeteget rendeltek onnan a szüleim pl.


a Nintendo 64 konzolomat is onnan rendeltük és az első Playstation-t is. Hozzá egy csomó cartridge is meg lett rendelve: Mario 64, Mario kart 64, WCW vs NWO World Tour, 007 Goldeneye, Turok. Kapásból ezekre emlékszem, de SNES-re is rendeltem onnét sok játékot pl. Donkey Kong Country 3 (az valami fenomenális ahogy kinézett az a játék 1997-ben), Ultimate Mortal Kombat 3, ezek mind megvoltak nekem cartridge-en, de mostohaanyám sajnos eladta őket bagóárt... De ez már egy másik történet.:(


Kissé elkalandoztam a sok emlékbe, mert nekem az 575 mindig a BOLTOT jelentette, ahol minden nagyszerű dolgot megtalálhattál.



2021. jún. 1. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Felszámolás alatt:

[link]

2021. jún. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt írnak még róla:

[link]

a kiadó felszámolva:

[link]

2021. jún. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a PlayIT Store veszi át a helyét.
2021. jún. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Egy undoritó üzlet volt ahol horror árakért adták a játékokat akciók sosem voltak ezért is szűnt meg mert az online store-ok kiszorították és a normálisabb üzletek…
2021. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!