Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen házat vegyek ezekhez...

Milyen házat vegyek ezekhez az alkatrészekhez?

Figyelt kérdés

Szóval mostanában kaptam pár új alkatrészt az asztaligépemben ezek egyike az alaplap, de a baj, hogy a régi házam gombjainak a kábelét nem tudom ráhelyezni. Ezért szeretném megkérdezni hogy milyet kéne, mert félek attól, hogy amit veszek annak se lesz jó a kábele

Az alkatrészeim:

Alaplap: Dell D28YY (Micro-ATX)

Videókártya: MSI GeForce GTX 760 TwinFrozr OC 2GB

Processzor: Intel Quad Core i5-2400 3.1GHz Processor

Ram: 10GB (8+2)

Táp: Kolink Enclave 600W Gold (KL-G600FM) (még nincs megvéve, de a közeljövőben lesz)

Merevlemezek száma 3db, mind HDD (3.5")

USB szám lehetőleg 3 vagy több

Költségvetés: 20.000 FT maximum



#pc ház #Asztaligép ház
2021. jún. 1. 17:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha nagyon kell akkor a maximum lehet 30.000 FT
2021. jún. 1. 17:18
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem egy workstation gép volt ez előző életében? Abba vannak ilyen alaplapok.

Csatiknak stimmelnie kellene, biztos jó helyen nézed és a jelenlegi ház milyen?

2021. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a jelenlegi az közel 14 éves gép aminek egy 9 éves alapja van, és biztos vagyok benne hogy más a kábele mert ennek egy 2 soros 3+2 és 1 üres pines helye van míg a régi alapnak egy 3db 2es és 4db 1es pin
2021. jún. 1. 17:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Az mindegy. Az alaplapon van a power switch, reset switch, power led és hdd led, utóbbi kettőnél + és - (számít a polaritás, a gomboknál nem). Ezeket kell rákötni a lap megfelelő helyére, bárhol is legyen az a laponm
2021. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor légy szíves magyarázd el nekem hova? mert én nem látok semmilyen plusz helyet az i5-ön csak azt a 2 soros 5pines valamit amibe nem fog beleférni a 10 pinnyi led és gomb (ja és próbáltam azt is hogy egymás mellé teszem őket, de nem fértek el csak egy ketteset tudtam bele tenni ami a power button volt és mikor rátettem az áramra azonnal indult a gép aztán azt írta hogy nem található a power button
2021. jún. 1. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilván előtte egy gyári dell házban volt az alaplap és azon a házon speciális csatlakozó volt a bekapcsológombhoz és a ledekhez. A hagyományos atx házakban viszont már szinte szabványnak számító csatlakozók vannak.

[link]

Lehet, hogy az a dell alaplap csak egy dell házban köthető rá a front panelre.

2021. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valahol biztos ott van a power switch helye, ha nem is a "kvázi" szabvány helyen. Olvasd el az alaplap használati utasítását.
2021. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1. megpróbáltam szét szedni és megnézni hogy milyen csatlakozok vannak és ahogy mondtam nincs ráesély hogy a régit rátegyem

2. nem kaptam használati utasítást, mert ez egy ismerősöm selejt gépéből volt

2021. jún. 1. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!