Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzort vegyek...

Milyen processzort vegyek ezekhez az alkatrészekhez?

Figyelt kérdés

Ha felesleges adatokat írok le, bocsánat, ha pedig adatokra lenne szükségetek szívesen írok, ha elfelejtettem valamit! (nem igazán értek hozzá!)


A kérdésem, hogy melyik alkatrészt kéne változtatnom, jó-e az összhang köztük, és, hogy melléjük milyen processzort kéne a jelenlegi helyett választanom?


Maximálisan játékokra használnám, és a minél nagyobb FPS-re megyek!


Legfőbbképp MTA-ra használnám egyébként, úgy olvastam, hogy lehet akárhány magos proci, az MTA csak egy magot tud kezelni, de az legyen erős. Fogalmam sincs milyet válasszak.


Árban 20 ezer Ft körül.


Jelenlegi processzorom: Intel(R) Pentium(R) CPU G630 @ 2.70 GHz


Alaplapom: MSI - H61M-P23 (MS-7680)


RAM: 2GB DDR3 (PC3-10700H (667 MHz))

4GB DDR3 (PC3-12800 (800 MHz))


VGA: AMD Radeon R7 200 series 1024 MB



2017. ápr. 16. 21:01
 1/3 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Szerintem meghalt az msi.com. WTF ez tök furcsa.


[link]

2017. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez elvileg kamu hirdetés, egy ilyen proci meg 60 ezer körül mozog.
2017. ápr. 16. 22:58
 3/3 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Ha kamu hirdetés is keress rá hardverapro-n. Van egy másik 20k-ért. Ne hidj a jófogásos hirdetéseknek. Újonnan meg már nem éri meg venni. Nem is árulnak.
2017. ápr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!