Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lényeges az egérnél,...

Miért lényeges az egérnél, hogy könnyű legyen?

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem lényeges. Illetve attól függ, mire kell. Az a lényeg, hogy az adott felhasználónak kényelmes legyen használni. Például a játékosok még plusz súlyt is szoktak belerakni, mert nekik úgy jobb.
2021. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Ezt miből gondolod, h lényeges, h könnyűnek kell lenni? Amúgy vannak szituk amikor emelgetni kell játék közben, de inkább súlyozni szokták.
2021. jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert azt látom a fórumokon, kifejezetten egeres témáknál, vagy Youtube teszt videókban, hogy ez a modell csak ennyi súlyú, az a modell még kevesebb, ebből következtettem, hogy ennyire fontos. Érted!?
2021. jún. 2. 08:31
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Néhány ember azt hiszi, hogy minél könnyebb az egere, annál menőbb. De én például jobban preferálom a nehezebb egereket, főleg Valoranthoz, mert ott precízebb célzást tesz lehetővé.
2021. jún. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem sincs bajom a nehéz egerekkel, sőt, a könnyűekre azt érzem, hogy egy rossz mozdulatnál kirepül a kezemből, leszröpül az asztalról.
2021. jún. 2. 09:06
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Akinek volt már ínhüvelygyulladása (pl. én), az meg tudja mondani, hogy miért jó a könnyű egér. A súlyozás megoldás egy nem létező problémára, ha rászánnátok az időt, és kitapasztalnátok a könnyű egérhez illő érzékenységi beállításokat, onnantól eszetekbe sem jutna visszatérni a nehéz egerekhez.


Ezt a a "játékosok még plusz súlyt is szoktak belerakni" dolgot meg felejtsük már el, maximum a tizenéves "játékosokról" lehet szó, a hivatásosok kivétel nélkül a minél könnyebb egereket preferálják, egy 20 dekással lehetetlen napi 10 órát játszani. Ez a marhaság makacsul tartja magát idehaza, mint az is, hogy "a lézeres egér pontosabb".

2021. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
200gos egér nem nagyon létezik. Az emberek már a 80-90 gramm feletti egereket nevezik nehéznek.
2021. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7: Jó, túloztam.

Sharkoon Drakonia: 180 gramm

ASUS ROG Spatha: 183 gramm

Mad Catz R.A.T.7: 558 gramm! (Nem vicc! Lemértük, tényleg annyi.)

2021. jún. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!