Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox Series X vagy videokartya...

Xbox Series X vagy videokartya fejlesztes?

Figyelt kérdés

Van 200000ft om és nem tudom eldonteni,hogy melyiket vegyem Xboxot vagy uj vgat a pcmbe valaki help pls.

A fejlesztendo pc fobb alkatreszei

i5 10400f cpu

12gb ddr4 ram

Gtx 1050 2gb vga



2021. jún. 2. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
200000-ből nem kapsz sokkal jobb kártyát a mostaninál. Viszont Xboxra meg nincsenek játékaid, arra kell majd költeni, ha megveszed. Így mindenképp lesz plusz költség.
2021. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Most drágák a vgak de egy ilyen gépnél inkább videókártya
2021. jún. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

"Viszont Xboxra meg nincsenek játékaid, arra kell majd költeni, ha megveszed. Így mindenképp lesz plusz költség."


Ja, mert pc-re ingyé vannak a játékok, nem? 😂😂😂

Még mindig itt tartanak az emberek...

2021. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem erről van szó. Már van egy gépe, amire gondolom játékai is. Xboxa viszont nincs, így gondolom játéka sincs rá.
2021. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Az Xboxon a free to play online játékok teljesen ingyenessé lettek téve, már nem kell hozzá gold. Fortnite, Rocket Leauge, Cod Warzone, Roblox stb... ha más nem, azokkal játszhat ingyen.
2021. jún. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a videó kártyádat és a ramokat cserélném a gépedbe - 12 helyett 2x8 gb ramra. Illetve legalább egy 1080ti jó lenne a gépbe, de azt nem kapsz 200-ért jelenleg.
2021. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 P.O.C. ***** válasza:
100%

#3: Ha elvonatkoztatunk a sötét oldaltól, hogy PC -re rengeteg a tört játék, eközben az újabb generációs konzolokat nem tudják feltörni.

Legálisan is sokkal több tartalom érthető el PC-re ingyenesen, vagy jóval kedvezőbb áron, mint konzolra. Az akció is több és nagyobb a mértéke.


Persze ezek az előnyök most a semmibe vesznek, a brutális VGA árak miatt.

2021. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Mellékesen ott a Game Pass is... abban is vna egy rakat jó game.
2021. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

A Game Passt abszolút tudom ajánlani ha bármilyen Xboxot veszel (One/Series). Annyi cucc van benne, hogy sose érsz a végére, főleg ha multizol is. Videokártya árak az egekben, legújabb konzolok nagyon nehezen szerezhetők be és sokszor túl vannak árazva... nem túl jó a helyzet most új gépbe ruházni.


Nem tudom miylen igények vannak. Xbox Series S az kapható, de az "csak" 1440p és nyilván nem olyan combos mint a nagytestvérek.

2021. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Ugyan ebben a cipőben járok nekem a Gpu halt meg sajnos. A többi hardver erősebb mint a tiéd amiket leírtál de rtx 3070 alatt szívem szerint nem vennék videokártyát valahol az is 200k-300k körül mozogna ha kapható lenne nyilván típus függő(és ÁFA). Meg, hogy mennyiért tudsz hozzájutni de a hiány miatt elég nehéz ennyiért és az Xbox series x -ből is sajnos hiány van. Én úgy vagyok vele ,hogy amelyik kapható lesz normális emberi áron azt fogom megvenni de Xbox felé húz a szívem mert pc-n az összes fps játék tele van csalóval ami élvezhetetlen és ezt nagyon sokan elfelejtik megemlíteni mint szempont mert elég megnézni egy nagyobb ban-hullámot:pubg,cs:go,warzone,tarkov,fortnite,modern warfare, cold war, battlefield1,5,Battlefront,valorant. és még sok esetben nem is nagyon tiltanak ki sok csalót mert az Anti-cheat nem feltétlenül észleli a csalást sajnos. A series s-t pedig messziről elkerülném mert 500gb tárhely kevés, az 1440p pedig nem mindig 1440p ha nem sokszor 1080p alatt muzsikál csak hogy tudja tartani a fix fpst tehát dinamikus felbontással dolgozik.A ramot fejlesztened kellesz mert lassan de mar szerintem kezdünk azon a ponton járni,hogy a 16 gb kevés Pc-n, a 200 ezerből egy jobb ram jön ki meg talán egy gtx 1660 a jelenlegi helyzetben szóval neked kell mérlegelni. Jövő évben talán helyre állnak a gpu árak.
2021. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!