Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bp vagy környékén gép-összerak...

Bp vagy környékén gép-összerakásra megbízható szaküzlet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Olyan megbízható számítógépszaküzletet szeretnék találni, ahol személyesen meg tudom beszélni a készséges, hozzáértő illetővel a számítógép-rendelést.

Ha nem lenne olyan komponensük, beszereznék, garanciával sem lenne probléma.

A webshop-os rendeléssel az a problémám, hogy ha adott termékből semmilyen nem áll rendelkezésre és a listában meg se jelenik, akkor gépösszerakóban nem tudom kiválasztani.

Problémám továbbá, hogy nincs "megjegyzés" rovat és ha a gépösszerakóban nem szereplő bármilyen alkatrészt szeretnék beépíttetni, akkor nehezen bízhatok abban, hogy a rendelésem leadása után küldött, "jajj még ezt szeretném a gépbe" típusú e-mail-emet továbbítják oda ahova kell.

A személyes ügyintézést ilyem szempontból jobbnak tartom.

Kis boltoknál esetleg az lehet a probléma, hogy komponenseket nem akarnak beszerezni olyan helyről, amivel nincsenek napi kapcsolatban, meg garit sem intézni stb.

Esetleg olyan megbízható webshop, ahol megjegyzést (is) lehet írni és vállalják hogy adott komponenst be is szerzik, ha a gépösszerakóban nincs.



2021. jún. 4. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

"A webshop-os rendeléssel az a problémám, hogy ha adott termékből semmilyen nem áll rendelkezésre és a listában meg se jelenik, akkor gépösszerakóban nem tudom kiválasztani."


Ha egy adott termékből online nem áll rendelkezésre logikus NINCS RAKTÁRON, ha személyesen keresed fel őket akkkor se lesz a RAKTÁRON.


Ahogy Mészáros Lőrinc mondaná: fizikai képtelenség.

2021. jún. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utaltam olyan lehetőségre is, hogy az alkatrészek rendelkezésre állnak a webshop-ban, de mivel összerakóban opció nincs rá, sem megjegyzés rovat, ezért nem tudom beírni, sem hozzáadni.
2021. jún. 5. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor összerakon kivül rakd csak simán a kosárba az alkatrészeket.
2021. jún. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, akkor azt gondolhatják hogy "azt egy másik csomaghoz, külön rendeltem"
2021. jún. 5. 09:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden alkatrészt a kosárba raksz, +összeszerelés...
2021. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!