Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PCX-től fogok gépösszerakással...

PCX-től fogok gépösszerakással gépet rendelni. Megbízható a futárjuk, nem okoz kárt a termékben? Egyébként a gép alkatrészeinek a dobozait is elküldik? (gépösszeszerelést is kérek majd. )

Figyelt kérdés

2016. febr. 5. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az alkatrészek dobozait nem mivel összerakott gépet kértél,viszont mindent ami a dobozban volt igen mellékelik (papírok cd-k stb...),megbízhatók,én komplett gépet+monitort rendeltem,tuti :)
2016. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A futárcégre értettem.:D Normálisan bevan csomagolva ha a futár megy 120-al kanyarba akkor se sérül?
2016. febr. 5. 19:48
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne..

Ha nem kérek összeszerelést, akkor megkapom a dobozokat?

Hogy van becsomagolva?

2016. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A futárcégre értettem én is,a cuccot a pcx csomagolja ,a futár csak hozza viszi.

Ha jól láttam anno az MPL kocsiját akkor ilyen rekesz szerűségek vannak kialakítva,amik fixek és nem tudnak csúszkálni :) a postakocsik pedig max 60-70-nel mennek ,monitort féltettem,de hibátlan volt az is.


Szerintem ha komplettbe kéred összerakva akkor megy szépen a gépház dobozába ami olyan doboz,h 4-6 db hungarocel támassza a doboz falától el a gépházat.

2016. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha nem kérsz összeszerelést akkor (mint én) egy toszott nagy csomagot kapsz és több kicsit ,magyarul mindent feladnak.

Én ilyen giga csomagot kaptam és 3 forduló volt mire felértem mindennel :)

2016. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem csak ma láttam egy futárt és felfele ment dombon kanyarba vagy 120-130-al. És azért kérdeztem meg. De köszi a választ egyébként.
2016. febr. 5. 19:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Gépösszeszereléssel nem tudom mi a helyzet, de ha csak alkatrészeket rendelsz összerakás nélkül akkor a saját dobozában érkezik minden. A magyar posta szállítja, eddig nem volt semmi gondom velük!
2016. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hongkongból, Kínából meg Fülöp szigetekről ideér minden. Pont az utolsó 100 km-en lenne gond? 

Egyébként én azért elkérném összeszerelés esetén is a dobozokat. Egy eladásnál értéknövelő tényező, ha meg van az i7 doboza. No meg a polcon is jól mutat! 

2016. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És hogy kérjem el öket?:D Mármint a dobozokat.
2016. febr. 5. 20:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Megrendeléskor a megjegyzés rovatba írj, hogy kellenek a dobozok.
2016. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!