Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet teljesen letöröln...

Hogyan lehet teljesen letörölni egy illesztőprogramot, hogy anélkül használja a Windows 10 az eszközt?

Figyelt kérdés

Beraktam egy új videó kártyát a gépembe, viszont automatikusan telepített hozzá 2 percen belül egy drivert a Windows 10, amit én nem akarok. Beállítottam, hogy automatikusan ne töltsön le semmilyen illesztőprogramot, aztán eltávolítottam az eszközt az eszközkezelőben, de újraindítás után megint ugyan úgy rajta volt az előzőleg automatikusan feltett driver a gépen.


Driver nélkül is adott képet a kártya és hibakeresés miatt nekem pont nem kellene rá semmilyen automatikusan feltett driver.



2021. jún. 6. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Jobb klikk a kártyán, tulajdonságok, illetszőprogram, frissítés, kiválasztom a listáról, majd ott a VGA kompatibilis dirvert felteszed.
2021. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

igen, alitsd vissza az alapertelmezett drivert

mert valamit mindeg feltesz es ami legujabb azt szokasa

ha valahova backupokat irt nehez kigyomlalnod


amugy pedig csokkentet modot kellene valahogy elerned, illetve az adott uj illeszto betoltesenek letiltasat

2021. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

vagyis ez:

"Driver nélkül is adott képet a kártya "

nem igaz, mert sosem az, valamit mindeg hasznal van egy szabvanyos nagyon egyszeru kepmegjelenito illesztoprogram,

az kell legalabb kulonben nem ad kepet

2021. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Autoruns (13.100)


ez lehet segitene pl.

2021. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kontár: igen, ebben igazad van technikailag, valamit mindig használ a Windows.


Egyébként azért kellene minden automatikusan feltett drivert letörölni, mert a legújabb verziójú AMD illesztőprogrammal hibásan működik a kártya és hiába tettem fel az előző verziót nem szűnt meg a probléma.

Most szeretném megtalálni azt amelyikkel hibátlanul működik, de nem akarom, hogy mondjuk egy előzőleg telepített rossz driver maradványai bezavarjanak a képbe, vagy ilyesmi. Ha csak simán felteszek egy másik verziót úgy, hogy mondjuk a régit nem törlöm le akkor lehet, hogy az amúgy hibátlan szoftver nem lenne jó. Na most így a Windows által feltett AMD illesztő se kellene.

2021. jún. 6. 14:38
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

es a ddu nem eleg jo?

illetoleg a driver sajat tisztatelepitoje (vagyis az aznopcio hogy mindent toroljon elotte)


[link]


windows frissitest csak ugy tudod kiiktatni ha addig netre nem engeded amig a jo nem kerul fel

mondjuk mas kerdes ha regebbi es win gondol egyet ugyis lefrissiti megint

hiszen nem a felhasznalo iranyit mar a win10 nel hanem a MS

eleg erdekes ez... miert vettek ki a felhasznali szabadsagot ennyire

2021. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a linkért, ez jó lesz szerintem. :D egyébként igen. Egyre rosszabb a helyzet ilyen fronton, pedig már a Win7 se engedett túl sokat a felhasználóknak. Azért ilyen alap dolgot, mint a frissitések be-kikapcsolását legalább engedhetnék mondjuk rendszergazda jelszóval. Amit jelenleg lehet tenni ilyen téren az az 1 hónapig való szüneteltetés...
2021. jún. 6. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!