Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul? PC WINDOWS10,...

Nem indul? PC WINDOWS10, RADEON X1600 SERIES

Figyelt kérdés
Az a gond,hogy amikor bekapcsolom a gépem és netezek rajta semmi baja sincsen.De mikor elindittok egy játékot,azt írja,hogy no signal elsötetül a képernyő ha kilépek ilyenkor hamar a játékból azt irja a képernyőillesztő leállt azután meg helyreállt.Ha ujraraknám a gépet,az jó lenne?

2017. jan. 9. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a kártya csak dx9 támogat mostani játékok meg dx 11 dx 12 támogatnak

win 10 en ahoz a kártyához találsz valami használható drivert tedd össze a kezed

2017. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Én már win7-re sem találtam mobility x1800-hoz drivert, te találtál win10-re?
2017. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
[link] katints arra ahol azt irja download here elinditod a setupot es felrakja a videokartyat.Persze nem kompatibil de menni fog.Windows 7 hez nekem radeon x1600 series (microsoft corporation WDDM) volt
2017. jan. 9. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Az X szeria nem kompatibilis a win10zel, win7 a max amin rendesen mukodik. A win7hez valo driverrel nem fog elindul 1 jatek sem, rakd vissza a 7et ha jatszani akarsz.
2017. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!