Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használ valaki külön védelmet...

Használ valaki külön védelmet Windows10 alatt?

Figyelt kérdés
2021. jún. 12. 16:05
 1/2 Katoonene ***** válasza:
Én igen.
2021. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Katoonene ***** válasza:

Szia, a Norton 360 Deluxe (1 év 5 eszköz)


Bővebben:


Gépemen munkámmal kapcsolatos anyagok is vannak a gépen, kifejezetten bizalmas adatok.


Nincs gond a defenderrel, gyönyörű szépen megvédi a gépet, ismeri a vírusokat.


Amivel nekem gondom van, az az, hogy az úgynevezett 0. napi vírusok tekintetében a legtöbb fizetős vírusírtóhoz képest jóval később reagál, teszi fel a listára. Átlagot nézve 2010 óta alig 1-2 olyan vírust/trójait szedtem be, ami komolyabb gondot okozott.


Persze, mindig mindenki leírja, hogy a felhasználó a hülye ha vírust kap, de sajnos a munkámból kifolyólag orosz és ázsiai származású oldalakra is kell néha mennem, ahol már egy oldal megnyitása is necces lehet, mert azonnal telepíteni akar valamit, anélkül hogy rákérdezne, látnád, tudnál róla. Ha ez a ártó dolog több mint 1 napos, nincs gond, majdnem minden megfogja. De napi szinten több millió ember azon dolgozik, hogy új ártó szoftvert készítsenek, ami még nem volt. Ha valaki mindig a megszokott 30-40 oldalát használja, szerintem sose lesz gondja, erre jó a defender.


Emellett még, amiért ezt választottam:

- nincs komoly tudásom, de tudom konfigurálni

- ad vpn használati lehetőséget (torrentnél nem működik)

-tűzfal

- jelszókezelő (nekem kiváltotta a dashlane-t)

- banki adatokat is elmenti, jobban bízok benne mint a böngésző

-50 GB tárhely (nincs többet szükségem pendrive-ra, drive-ra a bizalmasabb dolgaim szinkronizálásához az eszközök között)

2021. jún. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!