Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ps5 nagyon tulmelegszik forro...

Ps5 nagyon tulmelegszik forro a hdmi es lan kabel mi a teendo? Vegyek ele egy kis ventilatort?

Figyelt kérdés

Belassul a jatek es lehet ez az oka. Forrok a kabelek szeritetek mit tegyek? Tegyek a ps5 melle egy ventilatort de azt hogy allitsam be hogy baj ne legyen?


Ilyen melegnek nem tudom hogy szabadna e lennie a ps5nek a hardvernek?



2021. jún. 19. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem küldd vissza garanciával, bár akkor szerintem csak pár hónap múlva juthatsz hozzá egy újhoz. Ez nem normális.
2021. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A hdmi es lan kabel akkor nem lehet forro vagy tul meleg?
2021. jún. 19. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szellőzése rendben van? Mármint milyen helyen tárolod?
2021. jún. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Foldon allva onmagaban. Folul nyitott elol nyitott hatul nyitott igaz sok kabel van ott.


Szervizbe nem vinnem mert lehet honapokat varhatok. Ventilator megoldas? Vag ha van olyan allvany amibe lehet tenni a konzolt es huti?

2021. jún. 20. 00:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ventivel meg elhet próbálni, de szerintem akkor sem normális hogy ennyire melegedjen, a tervezőinek csak volt annyi eszük, hogy kánikulában is lesz használva, és ahhoz méretezik a hütését.
2021. jún. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Forrok a kabelek"


Ne a napon használd.

A mostani kánikulai napsütés mindent felmelegít. Még akkor is ha ki van kapcsolva.

2021. jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Telen is forrok voltak a kabelek.
2021. jún. 20. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!