Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Túlmelegszik a videokártya?

Túlmelegszik a videokártya?

Figyelt kérdés
Inno 3D GTX 1060 6gb-os kártyám, felmelegszik, dying light, meg még rengeteg más játék közben, és egy idő után kiírja a monitor, hogy nincs jel, meg mellé a gépnek is fura hangja lesz, most pucoltam ki az egészet, drivert frissítettem, ugyan ez, kb 70 fokig legalább elmegy a kártya, utána jelentkezik ez, levettem az oldalát közben, érzetre is nagyon forró. A ventilátorok is jól pörögnek, nem tudom mi lehet a baj.

2019. nov. 14. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
hát újra kellene pasztázni , azért indul újra mert túlmelegszik .Nem oc-ztad a kártyát ? Mikori kártya ?
2019. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2017 májusa óta van nálam a gép, előző tulaj kb semmit nem használta, mi az az oczás?
2019. nov. 14. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Mikor a kártya teljesítményét húzod egy program segítségével ezáltal több fpst tudsz kinyerni belöle de ezt kizárom.
2019. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az kevés infó h a ventik is jól pörögnek, meg kéne nézni h hány %-on pörögnek a ventik és ha tudsz emelni emelni kéne rajtuk. https://www.youtube.com/watch?v=Nf9_DTKpPkY&feature=emb_title


Valamint a ház jól szellőzik ?


Ezeket megcsinálgatod és úgyse lesz jó egy újrapasztázást megejtenék rajta, esetleg régebbi driver-ekkel meglehet nézni.

2019. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt még megpróbálom, jelentkezek ha van fejlemény.
2019. nov. 14. 18:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam ezt a programot, a Dying light meg a pubg ugyan úgy megöli, a többi játék jó.
2019. nov. 14. 22:56
 7/7 anonim ***** válasza:
újra kell pasztázni nincs mese
2019. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!