Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van itt olyan aki Windows11re...

Van itt olyan aki Windows11re fog váltani?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 18:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10, egyetértek.

Itt is van róla szó: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__.. :)

2021. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Bele olvastam a kérdésbe, hat hiába van papíron a 10nek Pici gépigénye 4gb ram alatt már az is nagyon nagyon erősen kompromisszumos, nem vagyok egy öreg róka, de azért még az xp végén is volt, hogy szűkös volt 1gb ram. Manapság meg szerintem 4gb ram mint minimlasi igény nem akkora dolog, Galaxy s7-ben is 4gb ram van ami egy mobil, és már bőven elavult :)


Végeztem meloval végig olvasom.

2021. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Alex Fly ***** válasza:
100%
@9: azért mivel kb. 15 éve csak 64 bites CPU-kat gyártanak, a számítógépek minimum 80%-ában legalább 8 GB RAM található és 120GB alatt nem kapsz háttértárat, ez nem tűnik olyan extrém gépigénynek...
2021. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#13 és a TPM-mel mi van?
2021. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én szerintem majd fogok válatani,ha kijön a hivatalos verzió.
2021. jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Alex Fly ***** válasza:
@14: miért, mi van vele?
2021. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
4: Amikor az volt a mondás, hogy a 10 az utolsó, az szerintem sosem úgy gondolták, hogy na most az egy kőbe vésett, örökérvényű, sohasem frissített változat lesz (ilyet a mai internetes, rohamosan fejlődő világban botorság ígérni), hanem csak a nevet szánták "öröknek"(Örök?!Ugyan már!Mi örök? Mi sem és nyilván a Microsoft menedzsmentjének pozícióiban ülők sem azok). Aztán eltelt némi idő, gondolom lett egy váltás egyes illetékes vezetői poszt(ok)on, közben a Mac nem foglalkozott a Microsoft-tal meg a Windows-szal,kidobta a saját, soron következő sorszámú szoftverét, aztán - ahogy több szakfórumon is olvastam - a többi már nem programozásszakmai kérdés volt, hanem sokkal inkább marketing. Az mégsem járja, hogy az unokánk is majd Windows10-zel nyomja annyi különbséggel, hogy van néhány új fícsör meg akár teljesen más GUI - menni kellett a többiek után.
2021. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Alex Fly ***** válasza:
@14: jogos az észrevételed, a kommentben (amire reagáltam) ez nem szerepelt. De az tény, hogy a legnagyobb gondot ez fogja okozni, amennyiben a MicroSoft nem változtat ezen a követelményen - amely változtatásra elég nagy az esély az utóbbi idők történéseinek fényében... Vagy majd lehet használni kiskapukat, melyeket élelmes hackerek tesznek közkinccsé ennek megkerülésére.
2021. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!