Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dual Monitor (2 monitor)...

Dual Monitor (2 monitor) Beállítása?

Figyelt kérdés
Van 2db 1920x1080p-s Monitorom. Mindakettőhöz van kábel, a kérdés az, hogy a kettő 2 monitorhoz való kettő kábelt hova dugjam: Videókártya portjaihoz, vagy at alaplap portjaihoz?

2021. jún. 26. 20:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A Gt 1030-on DVI(ismeretlen) és HDMI. Mivel HDMI-DVI-D átalakító kábelem van, szoval az átalakitót összekötöm a DVI-D Kábellel és ezzel együt megvan az egyik monitorom. A másik monitorhoz lesz egy kábel, csak az a kérdés, hogy hova dugjam, ha a videókártyán (DVIismeretlenhez) nem tudom kötni.


Na csumi

2021. jún. 26. 22:31
 12/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hogy hogy ismeretlen es miert ne tudnad rakotni?


Single Link DVI-D tipusu kell legyen


[link]


DVI-A (17 pin).

DVI-D Single Link (19 pin).

DVI-D Dual Link (25 pin).

DVI-I Single Link (23 pin).

DVI-I Dual Link (29 pin).


[link]


nincsenek verzioi mint hdmi nek meg DP nek


hibas?


majd meglatod megoldhato e alaplaprol, de valoszinu nem hangolhatoak ossze

igy IGP rol (alaplaprol) kell hasznalnod mindketot

ami azert joval gyengebb...


Xy4

2021. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
(marmint ha nem tudod mindketot rakotni 1030 ra valami okbol)
2021. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Neem, csak nem találtam még hozzá olyan DVI-D tipust, de szerintem megtaláltam végre ezt... Nagyon köszönök mindent:))
2021. jún. 26. 23:41
 15/15 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy milyen kábellel kötöd hová, működni fog. Nekem 3 monitorom van, egyik egy sima dp-dp kábel, a másik egy dvid-dp a harmadik meg egy dvid-hdm kábellel van összekötve.
2021. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!