Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a számítóg...

Mit gondoltok erről a számítógépházról?

Figyelt kérdés

[link]

Ablak nélkülit szeretnék, valamennyire jól kinézőt és halkat. Többi nem igazán számít, ha működik. Véleményetekre és jobb alternatívákra kíváncsi lennék, akár árban picivel többért is. (használtan max. 10 ezer ft)


2021. júl. 3. 22:58
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Ehhez kéne:

Ryzen 5 1600af

B450 Aorus Elite V2 alaplap

2x8 GB ram 3200mhz

Nvidia 1050 ti

Samsung 250 gb ssd

500gb merevlemez

2021. júl. 3. 23:00
 2/25 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de inkább ez:


[link]


vagy ez:


[link]

2021. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ablakosat :/ Esetleg tudsz jobbat nem ablakosban?
2021. júl. 3. 23:39
 4/25 anonim ***** válasza:
2021. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszi, és hol láttál az elsőből 10 ezer ft alatt?
2021. júl. 3. 23:45
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
10.000 forint alatt sehol sem láttam olyat, aminek normális a szellőzése is.
2021. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, de azért amit küldtem nem melegszik túl benne semmi ugye? Nem baj ha pár fok különbség van, csak ne legyen baja. Játékra lesz használva, gyári hűtővel, nem lesz húzva semmi. 1 ventit adnak bele, hátra. Az elég lesz?(2-t még bele lehet szerelni előre)
2021. júl. 4. 00:14
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem fog, csak a gépház belső kialakítása nem a legideálisabb, kicsit idejétmúlt. A felső racknek csak akkor van értelme, ha használsz CD/DVD írót. Máskülönben még arra jó, hogy a kábeleket oda rejtse az ember.


Amiket én linkeltem, abban ez nincs, több a hely, szereléshez ideálisabb, kábelmenedzsment jobb, és a gépház ventilátorai is hatékonyabbak. Van személyes tapasztalatom vele.


1 venti kevés. Előre is kell legalább 2 vagy 3, ami beszívja a friss levegőt. 1 hátsó ventivel nem cserélődik a levegő, az pedig nem tesz jót az alkatrészeknek. De ha külön veszel hozzá, nagyobb macera összekötözgetni, mint venni egy olyat, amit már úgy kapsz meg, hogy előre összevannak kötve egy tápkábel elosztón.

2021. júl. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Most egy Lenovo Thinkcentre M81-be vannak rakva az alkatrészek, ennél csak jobb lesz. Elég hangos szegény, mert csak 8 cm ventilátor van hátul és csak 1 db. A proci hőfoka felmegy 80 fok köré ami nem túl optimális neki. Előrelépés lesz szerintem a gépház és a többi fejlesztés, csak picit drága mulatság. Szerelek fel 2 ventit még előre és akkor elfogadható lesz nem? Kábelezés nem hinném hogy gond, mert nem ablakos. Nem szeretnék 10 ezernél többet kiadni rá, mert így is elég sokat költök már a fejlesztésekre(bár azt sem szeretném, hogy túlmelegedjenek). Jelenlegi konfig m81 ház, annak alaplapja, 16 gb ddr3 ram, 1050 ti, ssd, hdd. Problémák is vannak vele, amik idegesítenek, ezért mennek a levesbe.
2021. júl. 4. 00:39
 10/25 A kérdező kommentje:
Ja és i5-2500
2021. júl. 4. 00:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!