Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fejhallgatót vegyek...

Milyen fejhallgatót vegyek normális mikrofonnal?

Figyelt kérdés
Üdv! Jelenleg egy Media-Tech Nemesis MT3574 USB mikrofonos fejhallgatóm van, ezt szeretném lecserélni valami komolyabbra. Haverjaimmal szoktam játszani és elmondásuk szerint alig hallanak (normál hangerőn szoktam beszélni), pedig maxon van minden hang- és mikrofon hangerő. Tudnátok ajánlani valami normálisabb fejhallgatót, aminek a mikrofonja nem halk? Vezetékes és vezeték nélküli is szóba jöhet. Köszönöm!
2021. júl. 5. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
MH752 kell neked, kitűnő mikrofonja van.
2021. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

HyperX Cloud szériából válogass, legjobb fejhallgatók.

Nekem Cloud Stinger van, meg vagyok vele elégedve nagyon.

2021. júl. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2. Nem a Cloud széria a lényeg hanem hogy Takstar Pro80 klón vagy sem. A Stinger pedig nem az, szóval az sem feltétlenül ajánlott darab.
2021. júl. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 xKakashix ***** válasza:
61%
#2 ha a mikrofon a lényeg akkor pont hogy ne válasszon Cloud szériából...
2021. júl. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

HyperX Cloud II

Zenehallgatásra, filmnézésre és videojátékokra is tökéletes. Zajszűrése is nagyon jó. Jó mikrofon hang, hosszú kábel, szép hangzás.

2021. júl. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom, ti hol éltek, nem véletlenül szeretik nagyon sokan a Cloudokat.
2021. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 xKakashix ***** válasza:
57%
#6 nem a mikrofonja miatt szeretik.. itt meg a kérdező kihangsúlyozta hogy az jó legyen, Cloud 2 mikije jó esetben is csak átlag, persze hallani fognak de nem arról híres, hogy milyen jó a mikije, minden ismerősöm akinek van azt mondta hogy használható kategória csak..
2021. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

#6.Ami sokan vesznek nem jelenti azt hogy feltétlen jó valami.

Ettől eltekintve jó a Cloud 2(nem a Stinger, meg xy változatok).

De nem azért mert a HyperX annyira jó fejhallgatókat gyárt, hanem mert 1 az 1-ben megegyezik a Takstar Pro80-al.

Ami egy egész korrekt studiófejesnek számít, szval egy kis belekostolás az audiovilágba azok számára akik még még újak.

Az MH752 viszont simán jobb tőle, az pedig Takstar Pro82 valamivel jobb hangzással és a mikrofonja köröket ver a Cloudy-éra, kategóriában a legjobb mikrofonnal rendelkezik és ez tény.

2021. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
köszi a válaszokat
2021. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!