Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DJ fejhallgatóval jó normális...

DJ fejhallgatóval jó normális zenét is hallgatni?

Figyelt kérdés

Gondolom igen, mert a "tuc-tuc" zenékben is ugyanúgy vannak magas és mély hangok.

Akkor miért DJ a DJ fejhallgató?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. júl. 21. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert nyilván, stílusra is mennek, másfelől pedig hangzás miatt. Szebben nyomja a mély hangokat, plusz kényelmesebb is hordani. A nyakpánt is kényelmes, ha nyakadba akasztod!


Egyébként ha ilyen nagy gamer/Dj fülest veszel, akkor érdemes nézni az independenciát (Bocs, ha rosszul írtam) Ez másnéven ellenállás. Minél kevesebb, annál kevesebb erő kell a meghajtásához. Például. Van egy egyszerű jó füles 35 ohm-os ellenállással. Ezt egy telefon tökéletesen ki tudja hajtani. De ha egy telefonra rákötsz egy GAMER fülest vagy egy olyat aminek az ellenállása, pl 350 ohm, akkor a telefonon felveszed max-ra a hangerőt, de a fejhallgatóban olyan mintha suttognának neked. Azért, mert a teleofn által leadott "energiát" az ellenállás elveszi. Erre vannak a hangkártyák, amelyek, kellően meg tudnak hajtani egy ilyen GAMER /DJ fülest is.

2015. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem:) Köszönöm a segítséget!

Vettem egy Philips DJ (SHL3200) fülest, féltem hogy rossz lesz, de meg vagyok vele elégedve. Főleg hogy fél áron volt. :)

2015. júl. 24. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!