Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDMI csatlakozó? Bővebben lent↓

HDMI csatlakozó? Bővebben lent↓

Figyelt kérdés

A laptopomon egy HDMI bemenet van, de szeretném 2-3 monitorral használni.

Külső videókártyát nem szeretnék, pazarlás lenne, a videókártya egy Nvidia geforce GTX 1660 ultra.

HDMI elosztó sem játszik, azzal csak ugyan azt látnám minden monitoron.

USB a → HDMI átalakítóval működne?

Számítógépes szaküzletben tudnának tenni a laptopra HDMI csatlakozókat?


2021. júl. 9. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha a laptop dokkolható (saját dokkoló csatlakozó vagy USB-C) akkor egy dokkoló segítségével 2, esetleg 3 monitor meghajtható. Ha nem dokkolható és csak egy HDMI van rajta, akkor ott max az játszik, hogy a HDMI-ről megy egy monitor és a laptop kijelzőjét is használod.

További HDMI csatlakozót nem lehet rá tenni.

2021. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi az a dokkoló?
2021. júl. 9. 12:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor kizárt, hogy dokkolható legyen a lapotop, ha ezt így kérdezed. Milyen típus?
2021. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Acer Predator Helios 300
2021. júl. 9. 13:02
 5/11 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül egy ilyen dokkoló?
2021. júl. 9. 13:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ez ilyen fancy gamer laptop? Hát USB-C van rajta, szóval _elvileg_ csatlakoztathatsz rá dokkolót, más kérdés, hogy ezt inkább az üzleti gépek szokták támogatni, nem a gamer gépek. Egy dokkoló amúgy olyan 80-100 ezer, típustól függően. Viszont ezen a gépen elvileg van egy mindi DP is, szóval azzal szerintem két monitort vinnie kellene.
2021. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi, van ilyen mindi dp is, most kiderült, hogy mire használható, eddig csak tudtam, hogy van, de nem néztem meg különösebben, hogy mi az.

Köszi, nem dobtam ki 100 ezer forintot, veszek egy ilyen mindi dp-HDMI átalakítót.

2021. júl. 9. 13:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg azt is, hogy a monitorodon milyen csatlakozók vannak. Mert ha van DisplayPort valamelyiken, akkor jobb ötlet egy sima mindiDP-DP kábelt venni és akkor átalakító sem kell.
2021. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van HDMI, Display port és DVI.
2021. júl. 9. 14:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor elég egy kábel, átalakító se kell.
2021. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!