Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mindenkinek tetszik Windows-11?

Mindenkinek tetszik Windows-11?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2021. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Igen.
2021. júl. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Engem totál hidegen hagy, részemről még a 7 is tökéletes lenne, ha támogatni az újabb chipseteket, nem csak trükközéssel lehetne feltenni, illetve lenne benn DX12.


Lehessen böngészni, filmet nézni, és fussanak a játékok. Ennyit várok egy egy Win-től.

2021. júl. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Biztos, hogy nem.
2021. júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
A 10 is csak 1 hétig volt fent.
2021. júl. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Mert az XP a legszebb.
2021. júl. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Engem pedig azért hagy hidegen, mert Linuxot használok. Van idehaza három gépen, mindhármon Linux fut, van két VPS-em, azokon is Linux fut, és van két Linux-alapú rendszerrel (OpenWRT) futó routerem. Egyedül a céges gépemen fut Windows, mert azon kötelezően annak kell futnia.


Az eddigiek alapján abszolút nincs semmi olyasmi a Windows 11-ben, ami lázba hozna, és úgy érezném, hogy szeretnék váltani rá. A felhasználói felület hegesztései csak innen-onnan lopott ötletek megvalósításai, mindenféle átfogó koncepció nélkül, így pedig nem sokat érnek.

Az Android appok futtatásának lehetősége biztosan érdekes lehet egyeseknek, én jelenleg elképzelni sem tudom, milyen alkalmazást futtatnék Windowson, legfeljebb 1-2 Android játék van, aminek nincs PC portja.

2021. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Windows 10 21H2, csak ez nem hangzik olyan jól, és nem lehetne hardverekre korlátozni (ami trükközéssel megkerülhető, elfut egy öreg gépen is). Egyébként tetszik.
2021. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik.


Végre egy kicsi előrelépés a UI-ban és én egyébként kifejezetten praktikusnak, kényelmesnek tartom.

Az Insider Preview bugos és néha picit talán lassan nyílnak meg dolgok. Viszont még preview, most az a dolga, hogy kiforrja magát. Aztán majd kiderül.


Amúgy az általam használt Windows-ok közül csak a Windows 7 stabilitásával voltam megelégedve, azzal viszont nagyon. :)

2021. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Biztos, hogy vannak emberek akiknek nem tetszik. Köztük vagyok én is.
2021. júl. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!